fbpx

Mój jest ten kawałek podłogi!

Usiądź wygodnie na macie i patrz, jak Twoje dziecko obraca się samodzielnie po raz pierwszy, jak uczy się siadać i wstawać. Obserwuj z dumą, jak robi swój pierwszy krok. Czytaj mu ulubione bajki i patrz, jak słucha Cię z zapartym tchem. Albo zbuduj z nim zamek, zoo. Znajdź miejsce, w którym możesz bezpiecznie ścigać się ze swoim maluchem samochodzikami. Spędzaj z nim chwile pełne radości, baw się i przytulaj. A gdy zaśnie, wygodnie usiądź i zrelaksuj się w upragnionej ciszy. Czy jest miejsce, które łączy te wszystkie chwile? Szczegółów dowiesz się z naszego artykułu.

Wiesz, jak ważne jest, aby Twoje maleństwo już od pierwszych dni układać na brzuszku, na średnio twardym podłożu? Jak ważne jest, żeby od początku zachęcać dziecko do zabaw na podłodze? Wiesz, jak bardzo wpływa to na jego prawidłowy rozwój? Przed Wami maty dla dzieci KiddyMate, które łączą zalety mat materiałowych i mat piankowych.

Możesz je dostosować do własnych potrzeb. Wybierz dowolne kolory i wzory, które najbardziej pasują do Twojego mieszkania. A do tego możesz dopasować wielkość maty do swojego pokoju. Na czas sprzątania matę można zwinąć i odłożyć na bok, jak również posprzątać ją odkurzaczem. Twoje dziecko rozlało sok albo porysowało matę kredkami? Nie ma problemu – zdejmij materiał z pianki i wypierz go w pralce. Jeśli martwisz się o spotkanie trzeciego stopnia ze zwierzęcymi domownikami, to kolejny dylemat z głowy – mata jest odporna na kocie drapanie. Można ją bez przeszkód przenosić – w całości np. do pokoju obok, a jeśli planujesz dłuższą wycieczkę – rozłóż i spakuj do specjalnej torby.

To również świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na to, żeby mata leżała na stałe w pokoju i chciałyby ją wyciągać tylko na czas zabawy. Matę można łatwo złożyć bez rozkładania każdego elementu i przechować ją do następnej zabawy, bez zajmowanie dużej przestrzeni.

Dzięki łączeniu maty na rzepy nie rozpadnie się nawet podczas najbardziej szalonych zabaw. Wykonana jest z ekologicznej bawełny, z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Materiał jest zapinany na zamek, a w środku znajduje się pianka polietylenowa o grubości 1 cm.  Mata została przebadana w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym. Jest zgodna z normą PN EN 71, co oznacza, że jest bezpieczna dla dzieci w każdym wieku, również dla noworodków.

Pełną gamę produktów znajdziecie na: www.kiddymate.pl

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share