fbpx

Mój pokój, moje zasady

Czy pokój dziecka to tylko miejsce do nauki i rozwoju? Absolutnie nie! To także miejsce beztroskiej zabawy, które powinno odzwierciedlać świat dziecięcej fantazji. Marka Jotex i najnowsza kolekcja Mini pomoże zaaranżować pokój dziecka, aby był barwny i stwarzał wiele możliwości.

Cała kolekcja Mini składa się z mebli, dekoracji i tekstyliów. Wszystko idealnie prezentuje się zarówno w komplecie, jak i wyróżnia stojąc osobno. Jotex oferuje produkty dla każdej grupy wiekowej, nawet dla noworodków. Rodzice najmłodszych dzieci znajdą w ofercie marki łóżeczka, baldachimy, kocyki, przytulanki czy grzechotki.

Dla marki Jotex liczy się nie tylko wygląd, ale również jakość. 100% bawełnianych produktów z kategorii pościel i kąpiel w kolekcji Mini posiada certyfikat GOTS. W ofercie pojawią się również produkty pościelowe z Euroflaxu, czyli lnianej przędzy z certyfikatem European Flax. Certyfikaty te gwarantują, że produkty marki są całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka.

Jak urządzić pokój dziecka zgodnie z obowiązującymi trendami? Jotex ma kilka wskazówek: jednym z głównych jesiennych trendów w urządzaniu pokoju dla dzieci są meble pokryte jasnym, miękkim, pluszowym materiałem, imitującym baranka. Sprawdzą się one zarówno w przestrzeni dla dziewczynki, jak i chłopca. Drugim trendem jest łączenie materiałów: połączenie miękkości pościeli czy koca np. z mosiężną ramą łóżka, czy drewnianym stolikiem jest jak najbardziej w modzie. Trzecia wskazówka marki na urządzenie modnego pokoju to postawienie na mocny kolor. Barwy to kwintesencja tej kampanii, a Jotex uczy jak się nimi bawić. W ofercie marki znajdziecie zarówno kolor, jak i zabawę! Sprawdźcie sami na www.jotex.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share