fbpx

Mój pupil, mój obowiązek!

Marka PupiLu znana jest z gadżetów z wizerunkami psów i kotów. W ich ofercie znajdziemy poszewki, T-shirty, kubki czy segregatory zdrowia pupila. W najnowszej kolekcji marki znajdziemy także rzeczy dla dzieci, m.in. tablicę obowiązków dla dzieci – opieki nad psem.

„Kalendarz opieki nad moim pupilem” to planer, który służy do monitorowania zadań związanych z opieką nad psem. Tablica ta pomoże nauczyć się dziecku wykonywać regularnie wszystkie czynności związane z posiadaniem zwierzęcia, czyli wyrobić prawidłowe nawyki. Dzięki niej nasza pociecha będzie mogła sprawdzić, czy zrealizowało powierzone mu zadanie. Można je przydzielać według wieku dziecka i trudności. W zestawie znajduje się tablica magnetyczna w formacie A3 oraz ponad 70 magnesów do oznaczania zadań. Jeśli nie wiesz, czy taki kalendarz sprawdzi się w Waszym domu możecie wypróbować najpierw wersję tablicy do samodzielnego wydruku.

Marka przygotowała także coś specjalnego dla najmłodszych miłośników zwierząt – body dziecięce z wizerunkiem psa. Wyprodukowane w Polsce, z 100% bawełny, bez wszytych metek – dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Marka wykonuje body na specjalne zamówienie. A dla starszaków i rodziców jest również cała gama t-shirtów.

PupiLu ma w swojej ofercie także piękne saszetki – nerki w zwierzęce motywy, ale także w inne piękne wzory (nam najbardziej podoba się wzór geo i kosmos). Sprawdzą się one zarówno na spacerze z dzieckiem, jak i psem, jak i podczas samotnych wypraw. A na wyprawy możecie zabrać ze sobą m.in. kubek termiczny z wizerunkiem ukochanego pupila.

Wszystkie produkty marki PupiLu znajdziecie na stronie www.pupilu.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share