fbpx

#mojaCOODOwnacodzienność

Nowa kolekcja Coodo
fot. Anita Suchocka COODO

Codzienność… Szara. Smutna. Zwykła. Nijaka. Nudna. Tak najczęściej o niej mówimy. Przemykamy przez nią, wyczekując niezwykłych weekendów, wyjazdów oraz innych „wyjątkowych” i niecodziennych dni, okazji, relacji… Wierzymy, że to w nich znajdziemy szczęście i spełnienie. A jeśli już się nią zachwycamy to jest to codzienność innych. Codzienność, którą zwykle znamy z jej wycinków – zdjęć na instagramie, czyiś opowieści etc. – wtedy wydaje nam się ona niezwykła, a przez to atrakcyjna – lepsza od tej naszej.

Tymczasem twórcy marki COODO pragną nas przekonać, abyśmy spojrzeli inaczej na swoją codzienność. Przyjrzeli się i spróbowali się nią zachwycić. Wg nich jest piękna. Zaskakująca. Czasem trudna. Czasem beztroska i radosna. Pełna emocji i barw. Wymagająca, ale niezwykła, bo nasza własna.

Obejrzyj galerię

Zapraszają nas do historii czterech kobiet, które zgodziły się pokazać swoją codzienność. Cztery różne mamy. Cztery różne tryby życia. Cztery różne domy. Dom Kamili to stylowy, nowy segment na przedmieściach dużego miasta. Samia mieszka w malutkiej wsi, w klimatycznej kawalerce w kamienicy. Maja w starym, pięknie położonym domu z duszą, który wraz z mężem powoli remontują. Kasia w niedużym mieście, w pełnym ciepła mieszkaniu w bloku.

Obejrzyj galerię

Dzieli je sporo, ale łączy na pewno jedno – te dziewczyny potrafią czerpać z codzienności ile się da. Ich życie nie jest idealne, mają te same problemy co każdy z nas, ale z ich codzienności bije radość oraz szczęście, bo w natłoku spraw potrafią celebrować te „zwykłe” chwile złapane w codziennym biegu. Także osób pracujących przy sesji COODO, ich historie stały się niezwykłą inspiracją i motywacją. Poznajmy codzienność Kamil, Samii, Kasi oraz Mai. A następnie spójrzmy nieco inaczej niż zwykle na swoją codzienność… Mamy na pewno dużo powodów do zachwytu.

Otwórz galerię

Codzienność Kamili, Samii, Mai oraz Kasi w kadrze uchwyciła niezastąpiona Anita Suchocka – autorka wszystkich dotychczasowych sesji wizerunkowych marki COODO.

Codzienność niezmiennie jest inspiracją przy powstawaniu nowych kolekcji COODO. Tworzone są ubrania, które z założenia mają służyć maluchowi każdego dnia. Twórców marki cieszy, gdy COODO towarzyszy ich klientom podczas ważnych uroczystości – czują się wtedy naprawdę wyróżnieni, ale największą dumą dla nich jest, gdy ubranka z metką COODO towarzyszą ich małym klientom każdego dnia jak i każdej nocy.

Otwórz galerię

Najnowsza kolekcja stawia na sprawdzone już modele, które pokochali mali klienci, jak i ich rodzice. Nowością natomiast jest mocny intensywny malinowy kolor, który z jednej strony pięknie komponuje się z dotychczasową paletą kolorystyczną COODO, a z drugiej nadaje nowego charakteru wielu naszym ubraniom. Drugą nowością jest pierwszy wzór w historii marki, a mianowicie biało-grafitowe paski. Klasyka, którą kochają zarówno mali jak i duzi.

Źródło: Materiały prasowe

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share