fbpx

More streetwear!

Kolekcja Qπш KIDS LATO 2022 to nowa propozycja Projektanta Roberta Kupisza dla młodych pasjonatów mody i streetwear’u.

Kolekcja jest odzwierciedleniem projektów ROOTS z głównej linii marki Qπш Robert Kupisz – jest pełna wyrazistych printów zwierzęcych i kwiatowych, a w kolekcji dominują kolory ziemi: brązy oraz beże łączone z intensywnymi kolorami: pomarańczowym, żółtym i koralowym.

W ofercie na sezon LATO ‘22 nie zabrakło superwygodnych dziecięcych bluz i spodni z miękkiej dresówki, oraz niezastąpionych latem lekkich koszulek, szortów i dziewczęcych sukienek – w końcu miłośnikiem mody jest się w każdym wieku. Na chłodniejsze dni Projektant przygotował luźną koszulę z miękkiej flaneli, płaszcz i nową odsłonę kolorystyczną uwielbianej przez dzieci kamizelki. Uzupełnieniem kolekcji są kolorowe dodatki w formie wygodnych, cienkich czapek beanie, kolorowego kapelusza bucket hat i niezastąpionego plecaka-worka z nadrukiem motywu przewodniego – dzikiego kota.

Cała kolekcja Qπш KIDS LATO ’22 została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości dzianin posiadających międzynarodowy certyfikat OEKO-TEX Standard 100 i „Bezpieczny dla dziecka” Polskiego Instytutu Włókiennictwa. Oba certyfikaty gwarantują, że ubrania są bezpieczne dla środowiska i człowieka, nie zawierają szkodliwych chemikaliów i potwierdzają one czystość wyrobów na wszystkich etapach produkcyjnych, od surowców do gotowych produktów.

Autorką zdjęć wizerunkowych jest Żaneta Nawrot, a dopełnieniem premiery kolekcji jest film Pierdomenico Minafra. Sesja powstała we Włoskim miasteczku Bari, idealnie oddającym letni, wakacyjny i nowoczesny klimat kolekcji. Kolekcja Qπш KIDS SUMMER ’22 dostępna jest w sprzedaży internetowej na stronie robertkupisz.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share