fbpx

Tej wiosny damy się porwać szalonej morskiej przygodzie. Zobaczymy wielkie błękitne morze, ruchome piaski, a kompanami wyprawy zostanie POPLAMIona załoga! Zobaczcie co polska marka POPLAMI przygotowała w najnowszej kolekcji! 

Ahoj marynarze! Wskakujcie na łajbę i ruszamy w prawdziwą podróż zdobyć najnowszą kolekcję marki POPLAMI! To premiera, której nie mogliśmy się doczekać. Kolekcja składa się z czterech autorskich wzorów:

  • MORSKIE OPOWIEŚCI – Szum fal, statek piracki, palmy, ośmiornica… No czego tu nie ma? Full-wypas! Wzór doskonały dla wszystkich tych, którym jeden kolor to zdecydowanie za mało!
  • WIELKI BŁĘKIT – Jest duuuuży i  kusi swym głębokim odcieniem! Niełatwo przejść koło niego obojętnie. 
  • RUCHOME PIASKI – Ciepły odcień gorącego piasku, który nastraja pozytywnie! 
  • MARYNARSKIE PASKI – Bo czymże bez nich byłoby lato?

W kolekcji znajdziemy bluzy, sukienki, spódniczki, spodenki oraz legginsy, które w POPLAMI są totalną nowością. Idealnie zgrywają się z falbaniastą sukienką „Urwiską” albo jej młodszą siostrą, spódniczką o tym samym imieniu. 

Jesteśmy oczarowani tym, jak bardzo dopracowane są projekty tej marki. Są naprawdę stworzone do zabawy! Wszystkie zaprojektowane zostały w sprytny sposób, tak aby były jak najbardziej praktyczne. Wielkie kieszenie na nadmorskie skarby, obszerne kaptury chroniące przez wiatrem na statku i wzmocnione kolanka spodni do zadań specjalnych to tylko niektóre z rewelacyjnych pomysłów marki.

Ubierając dzieciaki często zapominamy, że najlepsza zabawa, to taka, po której nie da się doprać ubrań ;). POPLAMI wiedzą co spędza sen z powiek rodzicom, dlatego w sprzedaży posiadają naszywki do poplamionych powierzchni. No genialne! 😉

Całą kolekcję „Morskie Opowieści” znajdziecie na www.poplami.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share