fbpx

Morze. Tu i teraz!

Nie spiesz się! Żyj tu i teraz i ciesz się chwilą – to przesłanie, które towarzyszyło marce Chmurrra Burrra podczas tworzenia najnowszej kolekcji MORZE. Przypomina ona o wakacjach, za którymi tęsknimy cały rok, a powstała z miłości do rodzimego Bałtyku. Sprawdźcie co będziemy nosić tego lata!

Markę Chmurrra Burrra stworzyły dwie mamy – Katarzyna Rudzka i Natalia Sikora, które wywodzą się ze świata wydawniczego. Chciały połączyć swój zachwyt nas sposobem postrzegania świata przez dzieci z miłością do polskiej ilustracji i książek. We współpracy z najlepszymi polskimi ilustratorami stworzyły kolekcję ubranek i książeczek dla dzieci.

Kolekcja MORZE ma za zadanie namawiać nas do praktykowania uważności razem z dziećmi. Do cieszenia się chwilą na świeżym powietrzu, nad morzem. Gdzie słychać szum fal, pokrzykiwania mew i czuć piasek pod stopami. Tymczasem, na długi czas zostaliśmy uziemieni w domach. Nadeszła epidemia, a według Chmurrra Burrra to motto stało się jeszcze bardziej aktualne! Tylko chwila stała się trochę inną chwilą.

W tym sezonie do wyboru mamy t-shirty, topy, sukienki, spodenki i lekkie bluzy wykonane z naturalnych materiałów, takich jak len czy bawełna organiczna. Oparta na kolorach wakacji – turkusowe niebo, żywy koral i wrzos, śliwka, odcienie beżu i nasz ulubiony letni – kolor piasku. To, co uwielbiamy w Chmurrra Burrra to polskie hasła na koszulkach – w tej linii pojawiły się: „Tu i teraz” i „Śpiew Mew”.

Wszystkie produkty Chmurrra Burrra szyte są w polskich szwalniach i produkowane od podstaw w Polsce. Projektantki marki najnowszą kolekcją zachęcają do wspierania polskich przedsiębiorców – zwłaszcza teraz. Poznajcie Polskę lepiej! Fajnie jest podróżować. Wszyscy uwielbiamy inne kultury, ale przecież Polska jest taka piękna! Mamy morze, góry i mazury. Pokażmy dzieciom zwierzęta, naturę, rośliny i zwyczaje. 

Przepiękne ilustracje – mewy, meduzy, fale, muszle, które przypominają nam wakacje i zdobią kolekcję stworzyła ilustratorka Agata Królak. W sklepie marki www.chmurrraburrra.com dostępne są do pobrania morskie kolorowanki, których autorką jest również Agata Królak i inni ilustratorzy. 

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share