fbpx

Morze. Tu i teraz!

Opublikowane

Nie spiesz się! Żyj tu i teraz i ciesz się chwilą – to przesłanie, które towarzyszyło marce Chmurrra Burrra podczas tworzenia najnowszej kolekcji MORZE. Przypomina ona o wakacjach, za którymi tęsknimy cały rok, a powstała z miłości do rodzimego Bałtyku. Sprawdźcie co będziemy nosić tego lata!

Markę Chmurrra Burrra stworzyły dwie mamy – Katarzyna Rudzka i Natalia Sikora, które wywodzą się ze świata wydawniczego. Chciały połączyć swój zachwyt nas sposobem postrzegania świata przez dzieci z miłością do polskiej ilustracji i książek. We współpracy z najlepszymi polskimi ilustratorami stworzyły kolekcję ubranek i książeczek dla dzieci.

Kolekcja MORZE ma za zadanie namawiać nas do praktykowania uważności razem z dziećmi. Do cieszenia się chwilą na świeżym powietrzu, nad morzem. Gdzie słychać szum fal, pokrzykiwania mew i czuć piasek pod stopami. Tymczasem, na długi czas zostaliśmy uziemieni w domach. Nadeszła epidemia, a według Chmurrra Burrra to motto stało się jeszcze bardziej aktualne! Tylko chwila stała się trochę inną chwilą.

W tym sezonie do wyboru mamy t-shirty, topy, sukienki, spodenki i lekkie bluzy wykonane z naturalnych materiałów, takich jak len czy bawełna organiczna. Oparta na kolorach wakacji – turkusowe niebo, żywy koral i wrzos, śliwka, odcienie beżu i nasz ulubiony letni – kolor piasku. To, co uwielbiamy w Chmurrra Burrra to polskie hasła na koszulkach – w tej linii pojawiły się: “Tu i teraz” i “Śpiew Mew”.

Wszystkie produkty Chmurrra Burrra szyte są w polskich szwalniach i produkowane od podstaw w Polsce. Projektantki marki najnowszą kolekcją zachęcają do wspierania polskich przedsiębiorców – zwłaszcza teraz. Poznajcie Polskę lepiej! Fajnie jest podróżować. Wszyscy uwielbiamy inne kultury, ale przecież Polska jest taka piękna! Mamy morze, góry i mazury. Pokażmy dzieciom zwierzęta, naturę, rośliny i zwyczaje. 

Przepiękne ilustracje – mewy, meduzy, fale, muszle, które przypominają nam wakacje i zdobią kolekcję stworzyła ilustratorka Agata Królak. W sklepie marki www.chmurrraburrra.com dostępne są do pobrania morskie kolorowanki, których autorką jest również Agata Królak i inni ilustratorzy. 

Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Chmurrrra Burrra
Otwórz galerię