fbpx

MR B we własnej osobie!

Kolka. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba. Większość rodziców zna ten temat, czasami aż zbyt dobrze. Wiemy, że ciepło działa kojąco, jednak co powstanie z połączenia zabawki sensorycznej z termoforem? SuperZabawka MR B od polskiej marki Lullalove. Przeczytajcie w czym tkwi jej fenomen, u kogo się sprawdzi i co czyni ją wyjątkową.

SuperZabawka MR B od Lullalove jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięki. Zabawka MR B łączy w sobie te wszystkie elementy, a do tego – rozgrzewa!

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się. Dzięki kieszeni izolacyjnej temperatura utrzymuje się aż do godziny, jednak należy pamiętać, że zależne jest to od temperatury otoczenia. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku, jest całkowicie nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze – nie powoduje oparzeń. Ta zabawka to genialne rozwiązanie dla rodziców, którzy dotychczas stosowali popularne metody ogrzewania brzuszka suszarką, lub termoforami. 

MR B wykonany jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki, a nóżka zaszeleści przy każdym dotyku. Gwarantujemy, maluch nie będzie się nudził! Warto dodać, że MR B to zabawka, z której skorzysta cała rodzina. Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów, jazdy na sankach, czy na nartach. Będzie wiernym przyjacielem podczas przeziębienia czy zapalenia oskrzeli, jako ciepły kompres, lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest odrobina ciepła!

Zabawny MR B dostępny jest w sprzedaży w kilku wersjach. A dla jego fanów Lullove przygotowało również inne akcesoria i tekstylia z jego wizerunkiem. Koniecznie sprawdźcie na www.lullalove.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share