fbpx

Muduko / Zu&BerryMarka Muduko / Zu&Berry stawia na emocje. Każda gra jest przecież zaproszeniem do spotkania – z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi. Jest też zaproszeniem do alternatywnego świata rządzącego się własnymi regułami i własną logiką. Do świata angażującego emocje, wyobraźnię i inteligencję.

Gry Muduko to właśnie takie krainy. Marka projektuje i wybiera je tak, by dawały każdemu możliwość przeżycia inspirującej przygody, by sprawiały radość i prowokowały do myślenia. Serii Zu&Berry przyświeca głęboka wiara w to, że zdobywanie wiedzy i odkrywanie świata jest wielką i piękną przygodą, a dzięki nauce, wyobraźni i budowaniu relacji każdy z nas może zmieniać świat na lepsze. Inspiracją dla marki są dzieci – najwdzięczniejsi odbiorcy, którzy chłoną wiedzę, zaskakują dojrzałymi spostrzeżeniami i kreatywnymi pomysłami.

Marka Muduko chce, by każdy, kto odwiedzi krainę ich gier, wracał do realnego życia szczęśliwszy i mądrzejszy, nawet jeśli nie zawsze będzie zwycięzcą. Tak przecież jest z grami – gdyby zawsze się w nich wygrywało, byłyby strasznie nudne. A marka przede wszystkim stawia na emocje!

www.muduko.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share