fbpx

MulinekMulinek to polska marka, która stawia na autorski design i niepowtarzalne wzornictwo – ich misją jest tworzenie niepowtarzalnych produktów. Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego wytwarzają jedyne w swoim rodzaju produkty o najwyższej jakości, uszyte z wyselekcjonowanych tkanin i materiałów. Wybierzecie u nich rzeczy niezbędne przy kompletowaniu wyprawki dla malucha.

W ofercie marki Mulinek znajdziecie kocyki z wypełnieniem, aby zapewnić swoim pociechom ciepło i wygodę podczas snu, całoroczne kocyki bawełniane i bambusowe w modnych kolorach, poduszki płaskie zapewniające bezpieczny i zdrowy sen, wiązane rożki niemowlęce z uroczymi uszkami, niepowtarzalny gryzak klonowy. Mulinek cały czas pracuje nad poszerzaniem swojego asortymentu. Całości dopełnia ręczne wykonanie produktów – korzystają z usług lokalnej szwalni oraz manufaktury drewna.

Marka Mulinek dba nie tylko o estetykę wyrobów – ważne jest ich staranne pakowanie. Dlatego produkty z logo firmy idealnie sprawdzą się na prezent z różnych okazji.

www.mulinek.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share