fbpx

Mówi się, że małe dziecko powinno tylko jeść i spać. Jak jest jednak w rzeczywistości? Różnie! Zdarzają się maluchy, które przesypiają większość dnia i nocy, a są i takie, które mają lepsze rzeczy do robienia niż spanie. Mimo tego każdemu rodzicowi zależy, aby maluszek dobrze się wysypiał – umożliwia mu to nie tylko odpoczynek, ale również wzrost. Marka Kokonik przygotowała fantastyczne otulacze, świetne dla noworodków i niemowlaków, które sprawią, że sen będzie spokojny.

W Kokoniku znajdziecie dwa rozmiary otulaczy: 1 – przeznaczony dla dzieci o wadze 2,5 do 5,5 kg oraz 2 – dla dzieci o wadze 6-9 kg. Otulacze są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort maluszkom. Specjalnie dopracowany kształt śpiworka idealnie dopasowuje się do malutkiego ciałka, otulając je w taki sposób, aby czuło się zupełnie jak w brzuchu mamy. Wyposażony jest w dwustronny zamek, który ułatwia zakładanie pieluszki.

Otulacze uszyte są z bawełny (92%) oraz elastanu (8%) i wyprodukowane w Polsce. Używając otulacza marki Kokonik masz pewność, że dziecko znajduje się w optymalnej pozycji do spania – na plecach, co zmniejsza ryzyko tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej. Ponadto, gdy jest chłodno, możesz regulować temperaturę maluszka, ubierając go w np. w body i dopiero w tym ubranku wkładać go w Kokonik. Dzięki temu rozwiązaniu, ograniczasz ryzyko SIDS, gdyż nie ma potrzeby używania kocyków lub luźnej pościeli.

Marka Kokonik przygotowała kilka wzorów otulaczy. Dla miłośników klasyki – jednokolorowe, w stonowanych barwach (mięta, szarość, róż). Dla fanów printów – w piękne wzory kolibrów i tukanów, przywołujące na myśl rajskie wakacje. W ofercie marki znajdziecie dodatkowo kocyki i kołderki, a także czapki, opaski i śliniaczki. Otulacz to świetny pomysł na prezent dla maluszka – sprawdźcie na stronie www.kokonik.com.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share