fbpx

Dzieciaki „na dziko” na stadionie miejskim to motyw przewodni sesji wizerunkowej do premierowej kolekcji nowej polskiej marki MashMnie „Wild”. Miejski klimat to idealne tło dla streetwearowych ubrań proponowanych na sezon jesienno-zimowy. Są modne, ale przede wszystkim funkcjonalne – gotowe na dzikie przygody! 

Głównym bohaterem kolekcji jest wilk, który podbija serca najmłodszych klientów – zarówno chłopców, jak i dziewczynek!   Wyróżniającym elementem jest również sprana dzianina oraz jeans – miękki i elastyczny.  Ubrania łączą w sobie nowoczesną formę, precyzyjność wykończenia i dbałość o szczegóły. Uszyte są ze sprawdzonych polskich dzianin najwyższej jakości.

Marka MashMnie stawia sobie za cel unikalność, jednolite kolory, zapewniające spójność i nowoczesny charakter. To propozycja dla odważnych modowo dzieciaków, które lubią wyznaczać trendy. Nam najbardziej przypadły do gustu „poszarpane” tiulówki, sukienki xoxo z dzianiny jeansowej oraz pasiasta bluza z kapturem i spodnie jeansowe z szelką – a jakie będą Wasze wybory?

Otwórz galerięCała kolekcję możecie obejrzeć i kupić na www.mashmnie.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share