fbpx

Na małe i duże wycieczki!

Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że torebki, plecaczki czy nerki to najlepsze dodatki do każdej stylizacji, a i niezbędnik na wakacyjne mniejsze i większe wycieczki. Dziś zatem słów kilka o Shellbag. Marka, którą polubiłyśmy za uniwersalne fasony – dla najmłodszych, poprzez starszaki aż po rodziców, autorskie pomysły – powstałe w konsultacji z dziećmi oraz zrównoważoną produkcję. Czytajcie dalej!

Nie ma opcji aby na długie wakacje lub krótki spacer, do szkoły, na rower i na rolki wybrać się bez plecaka czy torebki. W końcu, gdzie schowamy wszystkie muszelki znad morza, albo cukierki od babci? 

Jeśli wakacyjny plecaczek wciąż wisi na „wish liście”, przychodzimy z pomocą. W asortymencie marki Shellbag znajdziecie propozycje zarówno dla maluchów, jak i dla Was samych. Wśród kilkunastu dostępnych kolekcji, znalazły się:

  • Basic Uni Age – sztruksowa linia, która nam kojarzy się z jesienią, ponieważ dominuje w niej brąz, rubin, głęboki szary i zgaszony morski. Jednak są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdą porę roku.
  • Kolekcje zwierzakowe – Forest Fox, Hey Crocodile, Pinup Cat, Lama in the sky, Music Bunny, Moonlight Unicorns, Super Hero i Winter Butterfly. Ta ostatnia szczególnie trafia w nasze gusta!
  • Pastel Color Uni Age – bazowa kolekcja, w którą uwielbiamy za przepiękne, zgaszone, retro kolory – mięta, róż i szary. Wykonana z materiału a’la zamsz, dzięki czemu można nosić je nie tylko na sportowo.
  • Retro Plaid – genialny wzór, szarej kraty z czerwonymi akcentami. Świetny zarówno dla dziewczynek, chłopców i kobiet. Szczególnie cool wygląda plecak Fashion.
  • Printy – Jungle Camuflage oraz Cactus Farm. Pierwsze będą odpowiednie dla fanów militariów, a drugie doskonałe dla wielbicieli wakacyjnego klimatu 😉
  • Czarne motywy – Cool Skull z strrrraszną czachą oraz Little Princess ze złotą koroną.

Oprócz plecaków i torebek znajdziecie u nich również nerki, piórniki, saszetki paszportowe, kosmetyczki, portfeliki, torby piknikowe, a także poduszki podróżne. To co zwróciło naszą uwagę to uwielbiane przez nas nerki, które marka przeskalowała to dziecięcych rozmiarów – dzięki temu mogą nosić je nawet najmłodsi.

Dodatkowo, w Shellbag, znajdziecie niesamowity pomysł na prezent, dla małych i dużych – koszulki do kolorowania razem ze specjalnymi, niespierającymi się mazakami. Rewelacyjny patent na nudne popołudnia. Dostępne w zestawach!

Wszystkie produkty tworzone są od podstaw w Polsce, za to ogromny plus!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share