fbpx

Zanim padnie hasło „czapki z głów”, czeka nas jeszcze wiosenny okres przejściowy. Aby go optymistycznie rozpocząć marka La Miu przygotowała dla Was subtelną kolekcję Pastel. To nowe produkty w pięknych kolorach wiosny, które szyte na zamówienie są dopasowane do Waszych pociech i Was!

Wśród nowości znalazła się czapka uszatka, nazywana także miś. Odpowiednia na sezon przejściowy między zimą a wiosną. Czapka szyta jest z podwójnej dresówki, posiadającej wszelkie certyfikaty dla produktów dziecięcych. Doda uroku zarówno maluchowi jak i starszemu dziecku. Model jest na tyle uniwersalny, że pasuje dla dziewczynki i chłopca. Dostępna w pięciu kolorach pojedynczo lub w zestawie z kominem lub chustą.

Na cieplejsze dni marka przygotowała dla Was coś do kompletu czyli opaskę z uszkami. Oczywiście w identycznych kolorach. Kolejną nowość to opaska kłos – mega urocza dla dziewczynki lub osoby dorosłej – macie pełną dowolność, gdyż jest możliwość zamówienia jej w dowolnym rozmiarze. W wiosennej kolekcji nie mogło zabraknąć uwielbianego przez Was prążka, z którego dostępne są opaski supełek, czapki i komplety wiosenne. Wisienką na torcie są ozdoby do włosów: kokardki, spinki, opaski bezuciskowe oraz wianki, które możecie wybrać, aż na czterech opaskach: beżowej, białej, koronkowej oraz biało-złotej.

Kolekcja Pastel stworzona została z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach, którzy uwielbiają zestawy matchy-matchy w różnych konfiguracjach.  Każdy dostępny kolor jest na tyle uniwersalny, że pasuje dla dziewczynki, chłopca oraz dla dorosłych. Wybierając poszczególne produkty z danego koloru tworzycie wyjątkowe zestawy, możecie też miksować je według Waszej fantazji. Każdy produkt jest dostosowany do klienta – szyty jest na indywidualne zamówienie, pod wymiar głowy. Więcej możecie zobaczyć na www.lamiu.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share