fbpx

Nasza planeta – nasz plac zabaw

Misją marki Ducksday jest dawanie dzieciom tego, do czego mają prawo: niekończących się zabaw na powietrzu i łonie natury. Odkryjcie ich wyjątkowe wzornictwo i najwyższej jakości materiały, które zabiorą dzieci na zewnątrz niezależnie od pogody!

„Jako projektant jestem bardzo szczęśliwa, wiedząc, że wiele dzieci na całym świecie może używać i cieszyć się ubraniami, które są specjalnie zaprojektowane dla ich potrzeb. Jestem przekonana, że dzieci muszą odkrywać i eksplorować przyrodę, niezależnie od warunków pogodowych czy miejsca (na wsi lub w mieście). Dzieci są tak otwarte i odważne. Tylko przebywając na zewnątrz, odkrywając nowe rzeczy, zyskają szacunek dla natury. Każdego sezonu staram się projektować ubrania, które są nie tylko wysokiej jakości, wielofunkcyjne i dostępne cenowo, ale przede wszystkim wygodne i praktyczne dla dzieci. Cieszy mnie, gdy ludzie mówią mi, że ich dziecko nie chce już zdejmować kombinezonu! Żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym, gdzie ludzie często kupują tanio i w dużych ilościach, ale to nie jest nasza wizja. Chcemy być zrównoważeni, wybierając dobre materiały oraz projektując ładne wzory, które przetrwają więcej sezonów. Kochamy modę, ale jest ona nietrwała i zmienna. Dlatego wybieramy kolekcje, które są wyjątkowe i ponadczasowe, aby można je było nosić równie dobrze w 2025 roku. Musimy dbać o naszą planetę, ponieważ jest ona naszym największym placem zabaw.” – tłumaczy projektantka marki Ducksday.

W asortymencie marki znajdziecie zarówno kombinezony całoroczne, zimowe jaki i kurtki czy spodnie nieprzemakalne. Wszystkie produkty Ducksday mają certyfikat Oëko-tex Standard 100.

Skład tkaniny:
– materiał wierzchni: 100% poliester,
– wodoodporna ekologiczna powłoka Bionic Finish® Eco zabezpiecza przed przemakaniem,
– podszewka: 100% poliester.

Właściwości tkaniny:
– wodoodporność: 10.000 mm,
– oddychalność: 5.000 g/m2/24h,
– wiatroszczelność,
– klejone szwy (uszczelniane, nieprzemakalne).

To co ucieszy małych i dużych modnisiów to duży wybór wzorów, które rozweselą w nawet najbardziej deszczowy dzień. Produkty marki Ducksday dostępne są na: www.matiandmaks.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share