fbpx

(Nie)grzeczne stylówki

Opublikowane

Kiedy myśleliśmy, że w tym sezonie rządzą grzeczne ubranka w pastelowych, rozkosznych kolorkach, pojawiła się nowa kolekcja Zombie Dash, i cały ten sen o grzecznym looku naszych dzieciaków rozmyła… Można podejść do tego od drugiej strony, i zacząć “nosić się” tak samo! Sprawdźcie co nowego u Zombiaków!

Ten sezon w Zombie Dash należy do kolorów.  I to nie byle jakich, bo intensywnych, wakacyjnych, przyprawiających o zawrót głowy barw! Gwiazdami kolekcji stały się soczyste pomarańcze, energetyczny kobalt, zieleń i kwaśna limonka, a wszystko to w asyście niezastąpionych klasyków – bieli, granatu i szarości. 

Jak w każdej limitowanej kolekcji Zombiaków, nie zabrakło wzorów. Obecnie pojawiły się urocze robale, jasne moro i barrrrdzo dziki wzór niebiesko-zielonej pantery. 

To, co wyróżnia Zombie Dash to nie tylko rozpinana paszcza na pupie i dwustronne bluzy z zębami, ale też zabawne fasony uwielbiane przez dzieciaki. Naszą szczególną uwagę przykuły Longsleeve Bat i Fairy, których rękawki rozkładają się w skrzydła nietoperza, lub wróżki! Świetnym pomysłem jest również Costume t-shirt, który na plecach skrywa pelerynę superbohatera, oraz jego dziewczęcy odpowiednik Dolly, który furorę robi swoimi kolorowymi frędzlami i aplikacją okularów. 

Oprócz tego, w kolekcji pojawiły się spodnie w kilku kolorach, legginsy z zębami na kolanach, szorty, dwustronne bluzy z kapturem, top z frędzlami i onepiece. Pamiętajcie, że jak w każdej kolekcji, większość modeli w Zombie Dash, dostępna jest w wersjach dla nastolatków, ale też dla rodziców.

Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Zombie Dash
Otwórz galerię