fbpx

Nie przeszkadzać!

Drogie mamy, wiemy jak wyczerpujące (ale wciąż cudowne!) może być macierzyństwo. Pochłonięte dziećmi, pracą, domem, swój własny komfort i prawo do relaksu odkładamy na szary koniec. Znajdźmy chwilę by to zmienić. Rozsiądźcie się wygodnie i przyjrzyjcie się marce L’amie de Provence!

L’amie de Provence (tłum. Przyjaciółka z Prowansji) to marka francuskich świec do masażu. Stworzona z naturalnych składników takich jak olej z kiełków soi, olej kokosowy i wosk pszczeli. Doskonale nawilża i regeneruję skórę czyniąc ją gładką i delikatną, a jednocześnie zaprasza nas na niezapomniane chwile relaksu. 

Aby oddać się chwili zapomnienia, na drzwiach łazienki wywieś informację ostrzegawczą „Nie przeszkadzać!” 😉 , rozpal świecę, weź odprężającą kąpiel, a po 15-20 minutach zgaś. Wszystko po to, aby ciepłym olejem ze świecy wykonać masaż ciała, lub wmasować ją w skórę jak balsam. Ciepły olej ze świecy oraz aromaterapeutyczny zapach wprowadza w cudowny czas relaksacji i odprężenia.

Świece L’amie de Provence to produkt ekskluzywny, który z całą pewnością sprawdzi się jako gwiazdkowy prezent najlepszej przyjaciółce, mamie, kuzynce, albo każdej kobiecie, której przyda się porządna dawka odprężenia. Świece dostępne są w ośmiu wersjach zapachowych: monoi, brzoskwinia winna, drzewo sandałowe z pomarańczami, kwiaty i ambra, owoce leśne, pina colada, cedr i jabłko w karmelu, dlatego jesteśmy pewne, że każda z nas znajdzie coś dla siebie.

L’amie de Provence to innowacyjny produkt, który oddziałuje na wszystkie zmysły. Świece dostępne są na www.prowansalskieswiecedomasazu.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share