fbpx

Niech miękkość Cię Otulli…

Narodziny dziecka, to piękny moment w życiu każdego rodzica. Przed pojawieniem się malucha mamy i tatusiowie kompletują niezbędne rzeczy i przygotowują tzw. wyprawkę. Warto w niej pomyśleć o wygodnym miejscu do spania. Wiadomo przecież, że wyspane dziecko to szczęśliwe dziecko!

W tym temacie na pomoc przyjdzie Wam polska marka Nulli, która w swojej kolekcji ma akcesoria pościelowe w pięknym nowym wzorze Otulli. Kolekcja pościelowa została wyprodukowana z wysokiej jakości bawełny ozdobionej wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane z najwyższą dbałością, co widaćod pierwszego momentu użytkowania.

Wśród oferowanych przez markę akcesorii pościelowych znajdziecie kołderki w dwóch rozmiarach (140×110 cm; 100×80 cm), poduszki (w rozmiarach 60×40 i 40×30 cm) oraz prześcieradła (w rozmiarach 140×70 i 120×60 cm). Każde z nich można zakupić zarówno w komplecie jak i solo, dzięki czemu wyprawkę można kompletować etapami.

Nas wzór Otulli zachwyca kolorami i wzorami – piękne odcienie niebieskości sprawdzą się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.nulli.pl.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share