fbpx

Niech się POPLAMIą!

Ilość plam generowana przez dzieci dalej potrafi zaskoczyć niejednego rodzica. Ale nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się właśnie dzięki bezpośrednim doświadczeniom. A plamy są naturalną częścią odkrywania świata. Akceptacja i pokochanie tego faktu przyczyniły się do powstania marki POPLAMI!

W wiosenno-letniej kolekcji prym wiedzie autorski wzór POPLAMI W AKCJI. To opowieść o radosnej krainie POPLAMI. Jeden POPLAMI pływa, drugi biega, trzeci jeździ na rowerze… Zresztą, zobaczcie sami, ile tu się zmieściło radosnych POPLAMI 🙂 Doskonałym uzupełnieniem tego wzoru są dwa niebanalne kolory – apetyczne AWOKADO i energetyczna OSTRA PAPRYCZKA. Modele można dowolnie ze sobą zestawiać – jakkolwiek je połączycie… będzie pięknie!

Otwórz galerię

Jak w każdej kolekcji POPLAMI ubranka są zaprojektowane tak, żeby być najlepszym towarzyszem dziecka w zabawie, zapewniać mu komfort i swobodę, a tym samym dbać o „święty spokój” Rodziców 🙂 W myśl zasady, że diabeł tkwi w szczegółach, zadbano o sprytne rozwiązania konstrukcyjne, które naprawdę „robią różnicę”

Słynna już wielka kieszeń na skarby pomieści naprawdę WSZYSTKIE SKARBY małego odkrywcy; dzięki sprytnemu podpięciu spodnie i bluza pozostają na właściwym miejscu nawet w najbardziej szalonej zabawie, chroniąc plecki dziecka przed zawianiem oraz niespodziankami typu piach z piaskownicy; długie, elastyczne mankiety z dziurką na kciuk z powodzeniem zastąpią rękawiczki, kaptur XXL z kopertowym założeniem, odszyty wewnątrz miękkim jerseyem, otula głowę doskonale zastępując czapkę… Każdy model jest szczegółowo przemyślany.

No ale wracając do plam… Jeśli jakaś plama postanowi pozostać na ubranku na dłużej (a chyba wszyscy mamy takie doświadczenia), POPLAMI ma na to radę – wesołe naszywki na ubranka. Można nią zakryć plamę i dalej cieszyć się ubrankiem. Ubranko jest jeszcze piękniejsze, a każda naszywka POPLAMI przypomina o szalonej zabawie i płynącej z niej radości! A dzieci kochają takie POPLAMIone ubranka jeszcze bardziej!

Otwórz galerię

Ubranka są projektowane przez rodziców, a testowane przez dzieci – są stworzone do rojbrowania 🙂 Wszystkie zostały uszyte w Polsce w małej manufakturze w Poznaniu, z polskich materiałów z atestami jakości i bezpieczeństwa oraz z dużą dawką radości, którą twórcy chcą się z Wami podzielić.

Zajrzyjcie do świata POPLAMI: www.poplami.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share