fbpx

Niech się stanie światłość!

Czy lampy do pokoju dziecięcego mogą być piękne, dobrej jakości, wyprodukowane w Polsce i do tego bezpieczne dla dziecka? Oczywiście, że tak! Takie właśnie produkty oferuje marka Little Lights, która stawia na proste rozwiązania i piękny design.

Lampy Little Lights wykonane są z litego drewna i malowane bezpiecznymi dla dzieci farbami wodnymi. Zasilone są prądem. W kablu lampki jest niskie napięcie, a cała wysoka energia skupia się w zasilaczu w gniazdku, dzięki czemu lampa jest bardzo bezpieczna dla dziecka. Zasilanie lampki prądem jest ekologiczne i gwarantuje odpowiednia jasność lampki, dzięki czemu można przy niej nawet czytać przez snem. Lampy wykorzystują technologie LED – nie nagrzewają się, mogą bezpiecznie świecić się całą noc, mają także długą żywotność – nawet 10 000 godzin.

Jakie jeszcze rozwiązania oferują lampki Little Lights? Wyposażone są w ściemniacz, dzięki czemu możNA regulować natężenie światła. Włącznik oraz ściemniacz znajduje się na pilocie dołączonym do lampy. Jednym kliknięciem można także ustawić timer- 30 min, 60 min lub 90 min. Po tym czasie lampa wyłączy się samodzielnie. Dzięki technologii LED, sen przy lampce Little Lights jest bezpieczny, a mrok nie jest już straszny. Istnieje możliwość zawieszenia – każda lampa ma do tego celu przygotowany otwór w tylnej części.

Marka oferuje lampki w różnych kształtach. Znajdziecie więc ich ofercie zwierzaki, pojazdy, literki, chmury, tęcze a nawet roboty. Nas najbardziej urzekają zwierzęce motywy – to od śpiącego liska rozpoczęła się cała historia Little Lights. Założyciele marki chcieli, żeby lampka nocna nie była już nudną lampką z kloszem. Lampka, która zamieni się w puchatego przyjaciela śpiącego obok łóżka, zachęci każde dziecko do zasypiania w swoim pokoju. Całą ofertę marki znajdziecie na stronie www.littlelights.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share