fbpx

Marka Prosto rusza z linią dedykowaną młodszemu pokoleniu, czyli kolekcją Prosto KIDS, która przypomina swobodę lat 90 po to, aby na nowo odkryć klimat tamtych lat i odkurzyć zabawy rodem ze starego podwórka! 😉 Czasem wystarczy kreda i znaleziony na trawniku kamyk, czasem strategia, kondycja i zgrana ekipa. Kapsle, klasy, zbijak – z nimi można przepaść w osiedlowych zakamarkach na wiele godzin, bo przecież zamiast patrzeć w pstry ekran, można zostać królem podwórka – coś spsocić, coś spłatać! 😉 Wspólnie z nową kolekcją marki możecie pokazać swoim pociechom zasady klasycznych podwórkowych zabawy przeszłości i budować siłę, sztamę oraz zbierać fajne wspomnienia na przyszłość!

Wspólnota, muzyka i rytm miasta są dla marki Prosto ważniejsze niż efekciarstwo z Instagrama i tego analogowego klimatu trzymają się od lat 90! Nowa kolekcja w miniaturze ,,dorosłych fasonów’’ to looki podobne do tych, które mają mama i tata, w wersji dla najmłodszych. Cała kolekcja inspirowana jest prostymi grami – takimi bez rekwizytów i powrotem do podwórkowych korzeni. Wszystko po to, aby wyciągnąć dzieciaki sprzed komputerów, zachęcać je do ruchu, sprytu i budowania relacji w realu. Tam niekiedy bywa nielekko, ale przecież dzieciństwo spędzone pod kloszem to żadne dzieciństwo. 😉

Ubrania z kolekcji Prosto Kids zostały wyprodukowane i uszyte w Polsce z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. W dresach wykonanych z grubej bawełny można się ubrudzić, zgubić i przewrócić, a kolana nie zedrą się od razu. 🙂 Satynowe hafty, szenilowe aplikacje, a nawet zygzaki na metkach podkreślają dziecięcy charakter ubrań. W kolekcji znajdują się bluzy, koszulki, dresy, czapki, plecaki w wielu wariantach kolorystycznych. Kompletujcie swoje podwórkowe looki, które będą idealnym kompanem do zabaw i pozwolą bez strachu odkrywać dzieciństwo na blokowisku.

www.prosto.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share