fbpx

Noś się stylowo!

Każdy rodzic często gęsto doświadcza sytuacji, w której brakuje mu wolnych rąk, w czasie gdy opiekuje się swoim szkrabem. A przecież tak łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym – korzyści płynące z chustowania i dwie dłonie do pracy 😉 Sklep Bebe Petit Babywearing to specjaliści do spraw bezpiecznego noszenia maluchów i jednocześnie najpiękniejszych wzorów. Jak działa to połączenie? Przekonajcie się sami!

Asortyment sklepu to raj dla młodych rodziców. A co najważniejsze – jeśli macie problem z wyborem – doświadczeni doradcy służą pomocą. Oprócz chust, dostępne są nosidełka, otulacze, tekstylia, a nawet nauszniki wygłuszające i inne akcesoria.

Zaczniemy od tych pierwszych. To chustowe królestwo! Nie żartujemy – dostępne są we wszystkich kolorach tęczy. Znajdzie się coś dla osób praktycznych – czarne i szare chusty, które pasują do wszystkiego, ale Baby Petit zadbało też o fanów kolorów i wzorów! Jeśli traktujecie chustę jako element swojej stylówki, dobrze trafiliście! Warto zwrócić uwagę na przepiękne dwukolorowe egzemplarze. Nam szczególnie wpadła w oko wiosenna błękitno-różowa wersja.

Przejdźmy do nosidełek. To rozwiązanie dla tych „wygodniejszych”. Mnóstwo modeli do wyboru, jednak my skupimy się na aspekcie wizualnym, bo jest na czym się skupiać! Wyglądają designersko i są przepięknie wykonane. Wyposażone w praktyczne rozwiązania – takie jak ukryte kieszonki czy kapturek. Tak jak chusty, dostaniecie je w każdym wymarzonym wzorze. Od minimalistycznych, po prawdziwe bomby kolorystyczne. Nasi ulubieńcy to wzór krowich łatek, klasyczne paski i wakacyjne liście!

Koniecznie zwróćcie uwagę na odzież dla dwojga. Pod tą enigmatyczną nazwą kryją się boskie bluzy-nosidełka. Można je nosić na pięć sposobów, z brzuszkiem ciążowym, z dzieckiem z przodu, z dzieckiem na plecach oraz bez maluszka. Zawsze polecamy funkcjonalne i niejednorazowe rozwiązania dla młodych rodziców! Tu postawilibyśmy na szarą klasykę, ale jeśli potrzebujecie czegoś wystrzałowego, nie będziecie zawiedzeni! 😉

Wszystkie produkty są dostępne na www.bebepetit.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share