fbpx

Nosi je mama i ja też!

Mój Kraj Taki Piękny

Jak zapewne wszyscy dobrze wiecie, bycie rodzicem to czasem istne szaleństwo. Trzeba zatem szukać sposobów na jego okiełznanie. Z rozwiązaniem przychodzi polska marka Mój Kraj Taki Piękny, która oferuje ubranka o uniwersalnych i uniseksowych krojach, które sprzyjają beztroskim chwilom, kiedy dzieciaki biegają, skaczą i przeżywają kolejne przygody.

MKTP to nienachalna moda kobieca, z odpowiednikami wybranych modeli w wersji dziecięcej. Marka wymyka się schematom – nie uznaje sezonowości i nie ulega przelotnym trendom. Projekty są przede wszystkim odzwierciedleniem naturalności i dziecięcej potrzeby poczucia bezpieczeństwa, które zapewniają maluchom przyjemnie otulające peleryny i płaszczobluzy.

Wiosenna linia od Mój Kraj Taki Piękny to kompilacja hitów i bestsellerów, dedykowana Małym i Większym Łobuziakom. Z każdym sezonem pojawiają się nowe kolory, które idealnie współgrają z aurą na zewnątrz. Na wiosnę szczególnie polecamy Wam kolory takie jak energetyczna limonka czy romantyczna magnolia czy pastelowy ice green.

Pamiętajcie że są to projekty lokalne – od podszewki po wykończenia. Materiał czerpią z kolebki polskiej mody czyli Łodzi,  to naturalna i oddychająca bawełna. Jeżeli tego wymaga krój, stosowany jest złoty środek w postaci niewielkiej domieszki wiskozy lub elastanu. Ale to bawełna pozostaje ich królową wśród materiałów. Mówią nie sztuczności i ubraniom, które krępują w codziennych sytuacjach.

MKTP tworzy z myślą o wszystkich, którzy z dystansem podchodzą do życia, uwielbiają wygodę i jednocześnie pragną zaakcentować swój wyrazisty styl

Produkty marki Mój Kraj Taki piękny dostępne są na: www.mojkrajtakipiekny.com

OTWÓRZ GALERIĘ
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share