fbpx

Nowości na 10-lecie Newbie!

Opublikowane

Aby uczcić pierwszą dekadę, marka Newbie wprowadza na rynek zupełnie nową, designerską kolekcję wykonaną z ekologicznych materiałów – Newbie Room. Ponadto, we współpracy ze szwedzką marką Boråstapeter zaprezentują nową kolekcję tapet, Newbie Wallpaper.
TAPETY NEWBIE WALLPAPER

Z okazji jubileuszu 10-lecia marka Newbie nawiązała współpracę z jedną z najbardziej znanych w Szwecji i na świecie marek produkujących tapety, Boråstapeter. Newbie Wallpaper, bo taką nazwę nosi kolekcja 32 tapet w pastelowej gamie odcieni, łącznie aż 15, będzie miała swoją odsłonę 4 lutego br. Dzięki nim pokój każdego dziecka zamieni się w magiczny ogród pełny pięknej roślinności oraz zwierząt i przemieni się w miejsce idealne zarówno do zabawy, nauki, jak i snu.

Wzory tapet pochodzą z poprzednich kolekcji Newbie i zostały ręcznie narysowane przez zespół projektowy marki. Motywy pochodzące z dziecięcych ubranek, zabawek i natury zyskały nowe życie, tym razem, jako tapety. Ich wzory idealnie komponują się z ofertą Newbie Room, dzięki czemu kolekcja, stworzona na dziesięciolecie marki, wypełni cały pokój dziecięcy.

Tapety produkowane są w fabryce marki, Boråstapeter w Borås, gdzie tak jak w KappAhl, kładzie się nacisk na zrównoważony rozwój. Produkty wytwarza się bez użycia jakichkolwiek niebezpiecznych substancji i przy możliwie najmniejszym wpływie na środowisko. Wszystkie użyte przy produkcji barwniki oparte są na wodzie, a materiały pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Europie Północnej.

„Historia Newbie rozpoczęła się 10 lat temu, firma wypuściła wtedy kolekcję odzieży dla niemowląt i dzieci zgodną z ideą zrównoważonej mody. Obecnie marka działa w pięciu krajach i nadal się rozwija. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć bajkowy świat Newbie w kolekcjach ubrań, produktach do wnętrz oraz tapetach. Mamy nadzieję, że zostaną one dobrze przyjęte przez naszych #Newbielovers. To dzięki wiernym klientom Newbie zaszedł tak daleko” mówi Desiré Westerberg, dyrektor działu KappAhl Kids.

POKÓJ NEWBIE

Na początku lutego swoją odsłonę będzie miała również kolekcja Newbie Room, wykonana wyłącznie z ekologicznych materiałów. W ofercie znajdą się zarówno produkty do spania, w tym pościel z bawełny organicznej oraz poduszki, jak i produkty do przechowywania zabawek np. kufry, kosze z tkanin, a także maty do zabawy z motywami zwierzęcymi oraz plakaty. Dzięki kolekcji Newbie każdy będzie mógł stworzyć bajkowy świat w swoim domu.

Kolekcja Newbie Room składa się z 21 produktów wykonanych z ekologicznych materiałów, w tym z bawełny organicznej, a ich ceny rozpoczynają się od 50 zł. Kolekcja dostępna będzie od 4 lutego w sklepach stacjonarnych oraz na stronie KappAhl.com/Newbiestore.com.

Newbie Room (1)
Newbie Room (2)
Newbie Room (3)
Newbie Room (4)
Newbie Room (5)
Newbie Room (6)
Newbie Room (7)
Newbie Room (8)
Newbie Room (9)
Newbie Room (10)
Newbie Room (11)
Newbie Room (12)
Newbie Room (13)
Newbie Room (14)
Newbie Room (15)
Newbie Room (16)
Newbie Room (17)
Otwórz galerię