fbpx

Ocean marzeń

Opublikowane

“Zanurzcie się w Oceanie marzeń, a znajdziecie prawdziwy skarb.” – tak zachęca nas do poznania swoich propozycji na SS20 polska marka No Sugar. W naszej opinii to zdecydowanie jedna z ciekawszych polskich kolekcji mody dziecięcej tego sezonu, a zatem dajcie wciągnąć się w tę opowieść!

“Każdy z nas marzył kiedyś o fascynujących przygodach wśród morskich fal. Jestem Syrenką i przyjaźnię się z wszystkimi morskimi istotami. Wiem, gdzie są ukryte najpiękniejsze muszle. Podziwiam cuda podwodnego świata. Jestem Kapitanem i dowodzę pirackim statkiem. Przemierzam niebezpieczne morza i oceany. Poznaję i zdobywam świat.”

Beztroski, letni czas sprzyja morskim przygodom. Najnowsza kolekcja od No Sugar to nieskończony Ocean marzeń, w którym każdy odkryje coś dla siebie. Wybierajcie spośród motywów zaczerpniętych z realnego świata morskiego oraz znanych wyłącznie z opowieści i legend morskich.

Spotkacie zatem różowe syrenki (jakie to szczęście dla wszystkich małych i większych “księżniczek”), granatowe rekiny i egzotyczne tukany. Strzałem w 10 są dżinsowe kuloty i sukienki typu “cold shoulders”.

Jeśli chcielibyście zobaczyć bliżej kolekcję No Sugar, możecie obejrzeć ich prezentację z naszych targów online klikając tutaj  – co więcej marka przygotowała dla Was niespodziankę i przedłużyła rabat targowy na nową kolekcję (15% na hasło KIDDOSTYLE) do końca tego tygodnia (tj. 5 kwietnia) – nie ma na co czekać wskakujcie na zakupy na: www.nosugarwear.com

No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
No Sugar
Otwórz galerię