fbpx

„Zanurzcie się w Oceanie marzeń, a znajdziecie prawdziwy skarb.” – tak zachęca nas do poznania swoich propozycji na SS20 polska marka No Sugar. W naszej opinii to zdecydowanie jedna z ciekawszych polskich kolekcji mody dziecięcej tego sezonu, a zatem dajcie wciągnąć się w tę opowieść!

„Każdy z nas marzył kiedyś o fascynujących przygodach wśród morskich fal. Jestem Syrenką i przyjaźnię się z wszystkimi morskimi istotami. Wiem, gdzie są ukryte najpiękniejsze muszle. Podziwiam cuda podwodnego świata. Jestem Kapitanem i dowodzę pirackim statkiem. Przemierzam niebezpieczne morza i oceany. Poznaję i zdobywam świat.”

Beztroski, letni czas sprzyja morskim przygodom. Najnowsza kolekcja od No Sugar to nieskończony Ocean marzeń, w którym każdy odkryje coś dla siebie. Wybierajcie spośród motywów zaczerpniętych z realnego świata morskiego oraz znanych wyłącznie z opowieści i legend morskich.

Spotkacie zatem różowe syrenki (jakie to szczęście dla wszystkich małych i większych „księżniczek”), granatowe rekiny i egzotyczne tukany. Strzałem w 10 są dżinsowe kuloty i sukienki typu „cold shoulders”.

Jeśli chcielibyście zobaczyć bliżej kolekcję No Sugar, możecie obejrzeć ich prezentację z naszych targów online klikając tutaj  – co więcej marka przygotowała dla Was niespodziankę i przedłużyła rabat targowy na nową kolekcję (15% na hasło KIDDOSTYLE) do końca tego tygodnia (tj. 5 kwietnia) – nie ma na co czekać wskakujcie na zakupy na: www.nosugarwear.com

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share