fbpx

Od stóp do… stóp

Mama's FeetJednym z naszych ulubionych elementów garderoby, który ostatnimi czasy zdecydowanie wrócił do łask i święci triumfy są skarpetki i podkolanówki! Jeszcze niedawno skrzętnie ukrywane i nierzucające się w oczy, dziś stały się „pełnoprawnym” elementem stylizacji, ba… czasem są jej esencją! Na naszym rodzimym rynku prym wiedzie marka Mama’s Feet – zobaczcie jakie nowości proponują w tym sezonie!

Mała Księżniczka

To kolekcja podkolanówek stworzą z myślą o małych dziewczynkach. Podkolanówki doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie stroju podczas roczku, pierwszego dnia w przedszkolu oraz każdego innego dnia pełnego przygód i zabawy. Podkolanówki są wyjątkowo delikatne, wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły. Kolekcja dostępna w rozmiarach: 0-1 lat; 1-3 lat; 4-6 lat.

Otwórz galerię
Stworki

To zabawna ekipa krótkich, skarpetek dla dzieci i dorosłych! Są one doskonałą alternatywą kolekcji Szalonych Zwierzaków w upalne dni. Łatwo się z nimi zaprzyjaźnić, gdyż każdy z nich ma swoje imię. Kolekcja dostępna w rozmiarach: 1-3 lat, 3-5 lat, 5-7 lat.

Otwórz galerię
Strojnisie

To bardzo elegancka seria krótkich skarpetek z dodatkiem delikatnej, białej koronki. Skarpetki pakowane są w ozdobne kartoniki dzięki czemu idealnie nadają się jako prezent na wyjątkowe okazje  – chrzciny, roczek, urodziny, czy jako niespodzianka dla przyszłej mamy na baby shower. Kolekcja dostępna w rozmiarach: 6-12 miesięcy, 1-2 lat, 2-3 lat.

Otwórz galerię

Wszystkie Mama’sy wykonane są z wysokogatunkowego materiału i wykończone z najwyższą starannością.

Wszystkie nowości oraz inne wspaniałości do kupienia tutaj: www.mamasfeet.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share