fbpx

Odkryj radosną pielęgnację

Każda mama pragnie podarować swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Nie inaczej jest w kwestii pielęgnacji. Poszukiwane są sprawdzone, przebadane dermatologicznie i alergologicznie kosmetyki, które nie uczulą wrażliwej skóry malucha. Jak zatem połączyć dbanie o odpowiednią higienę z fajną zabawą? Z pomocą przychodzi rezolutna kotka, która zjednoczyła dwie polskie marki, aby pomóc rodzicom i maluchom odkryć prawdziwą frajdę z pielęgnacji! 🙂 Dajcie się oczarować uwielbianej przez najmłodszych Kici Koci i dzięki kosmetykom MomMe Kicia Kocia odkryjcie wspólnie świat radosnej pielęgnacji.

Marka MomMe, Kicia Kocia i rodzice mają ten sam cel — zaspokajać potrzeby, pielęgnować, wspierać rozwój oraz edukację dzieci! Kicia Kocia to bohaterka książeczek dla dzieci, która podbiła zarówno serca najmłodszych, jak i ich rodziców! Nic dziwnego – rezolutna kotka bawi i uczy się wraz z dziećmi wielu przydatnych czynności i zachowań w książeczkach pełnych kolorowych, wyrazistych ilustracji. W sytuacji, gdy dziecko odkrywa tajniki świata wraz ze swoim bajkowym przyjacielem, zdecydowanie łatwiej przyswaja wyzwania, jak np. te związane z codzienną pielęgnacją.

Linia sygnowana wizerunkiem Kici Koci to selekcja kluczowych produktów do codziennej higieny i pielęgnacji najmłodszych. W asortymencie znajdziemy spacerowy krem na każdą pogodę SPF 25, łagodny żel do mycia 2 w 1 w dwóch pojemnościach i wygładzający szampon do włosów. Nowością w portfolio marki są również pasty do zębów przeznaczone dla dzieci w wieku 0-3 oraz 4-7 lat, w dwóch wariantach – z fluorem lub bez – o odświeżającym miętowym smaku lub pysznym smaku gumy balonowej.

MomMe Kicia Kocia sztucznym składnikom mówi stanowcze nie! W swoich recepturach wykorzystuje wyłącznie bezpieczne, naturalne i wysokiej jakości składniki, które zostały stworzone we współpracy ze specjalistami z zakresu pediatrii, neonatologii, a także położnictwa. Produkty zostały przebadane dermatologicznie oraz alergologicznie. Zarówno kosmetyki, jak i ich surowce nie są testowane
na zwierzętach. Dodatkowo ich wielką zaletą jest to, że są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Poznając produkty marki możecie mieć pewność, że szukanie sprawdzonego kosmetyku nie musi wiązać się z godzinami spędzonymi na sprawdzaniu etykiet! Jeśli do tego dodamy uśmiech dzieci na widok Kici Koci – mamy pewność, że jesteśmy w naprawdę dobrych rękach. 😉

Wszystkie kosmetyki znajdziecie na stronie www.mommecosmetics.com 🙂

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share