fbpx

Oldschool w kieszeni!

Opublikowane

A co jeśli powiemy Wam, że jedna bluza codziennie może wyglądać zupełnie inaczej? Produkty marki Kid in pocket to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią różnorodność. O czym mowa? Zapraszamy do artykułu!

Kid in pocket to polska marka w rockowo-grunge’owym klimacie. To co ich cechuje, to ciekawe formy, certyfikowane materiały wysokiej jakości, oryginalne projekty oraz genialny patent. Kieszonki w wielu wzorach, które poprzez autorskie rozwiązanie mogą być samodzielnie montowane na różnych produktach. Co najlepsze, te same kieszonki pasują zarówno do spodni, bluz i spódniczek we wszystkich rozmiarach. Przez to, że są tak uniwersalne, wystarczą na lata. Można je dokupić w sklepie internetowym, a dzięki temu, że marka oferuje możliwość personalizacji, możecie stworzyć swój indywidualny projekt!

Asortyment marki bazuje na podstawowych kolorach. Czerń, biel i szarości przełamywane są drobnymi haftami, kieszonkami lub wzorami, które marka projektuje w kolaboracji z utalentowanymi, młodymi artystami. Ostatnia kolekcja “Tatts all folks” powstała we współpracy z utalentowanym tatuatorem Danielem Bukałą. Wszystkie printy utrzymane są w  oldschoolowej, punkrockowej stylistyce. Nie zabrakło czaszek, talii kart czy wiśni.

Oprócz produktów „kieszonkowych”, marka oferuje klasyczne longsleevy, dresiki z obniżonym stanem, bluzy we wzory rodem z lat ’80, ale również czapeczki, opaski i frotki. W kolekcji znalazły się również produkty dla kobiet, dzięki czemu mama i maluch mogą nosić takie same outfity! 

Produkty marki dostępne są na www.kidinpocket.pl

Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
Kid in pocket
OLYMPUS DIGITAL CAMERAKid in pocket
Otwórz galerię