fbpx

Oldschool w kieszeni!

A co jeśli powiemy Wam, że jedna bluza codziennie może wyglądać zupełnie inaczej? Produkty marki Kid in pocket to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią różnorodność. O czym mowa? Zapraszamy do artykułu!

Kid in pocket to polska marka w rockowo-grunge’owym klimacie. To co ich cechuje, to ciekawe formy, certyfikowane materiały wysokiej jakości, oryginalne projekty oraz genialny patent. Kieszonki w wielu wzorach, które poprzez autorskie rozwiązanie mogą być samodzielnie montowane na różnych produktach. Co najlepsze, te same kieszonki pasują zarówno do spodni, bluz i spódniczek we wszystkich rozmiarach. Przez to, że są tak uniwersalne, wystarczą na lata. Można je dokupić w sklepie internetowym, a dzięki temu, że marka oferuje możliwość personalizacji, możecie stworzyć swój indywidualny projekt!

Asortyment marki bazuje na podstawowych kolorach. Czerń, biel i szarości przełamywane są drobnymi haftami, kieszonkami lub wzorami, które marka projektuje w kolaboracji z utalentowanymi, młodymi artystami. Ostatnia kolekcja „Tatts all folks” powstała we współpracy z utalentowanym tatuatorem Danielem Bukałą. Wszystkie printy utrzymane są w  oldschoolowej, punkrockowej stylistyce. Nie zabrakło czaszek, talii kart czy wiśni.

Oprócz produktów „kieszonkowych”, marka oferuje klasyczne longsleevy, dresiki z obniżonym stanem, bluzy we wzory rodem z lat ’80, ale również czapeczki, opaski i frotki. W kolekcji znalazły się również produkty dla kobiet, dzięki czemu mama i maluch mogą nosić takie same outfity! 

Produkty marki dostępne są na www.kidinpocket.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share