fbpx

Sensoryczne zabawki zadomowiły się w dziecięco-mamusiowym świecie już na dobre. Na rynku dostępna jest ich cała gama, od woreczków z ryżem, aż po puzzle sensoryczne i masę innych gadżetów. I w momencie gdy myślimy, że mamy już wszystko pojawia się ona – Baby Opera, cała na czarno-biało. 😉 

Wszyscy doskonale znamy i kochamy ułatwiające zasypianie szumiące zabawki. Marka Baby Opera poszła o krok dalej! Operowe Zwierzaki powstały z pasji do muzyki i potrzeby serca. Mama, śpiewaczka operowa zapragnęła stworzyć zabawki śpiewające utwory najwybitniejszych kompozytorów, m.in. Beethovena, Vivaldiego, czy Mozarta. Utwory zostały nagrane przez samą autorkę projektu, solistkę Polskiej Opery Królewskiej dr Justynę Reczeniedi.

Baby Opera to zgrany zespół, a w nim Panda Lulu, Owieczka Gloria, Zebra Meggi, Pingwin Gabi, Lemur Kiki, Kotek Mini, Piesio Milo i ich mniejsze odpowiedniki Luluś, Gabuś, Mimuś i Miluś. Naszym faworytem jest Fryderyk – Sowa, który umila zasypianie muzyką Fryderyka Chopina!

Wyglądają uroczo, są przepiękną ozdobą pokoju i rewelacyjnym pomysłem na prezent dla młodej mamy. Wszystkie zwierzaki  nieprzypadkowo są czarno-białe. Noworodki widzą bardzo niewyraźnie, ich wzrok po mału adaptuje się do nowych warunków i stopniowo rozwija, dlatego w tym okresie warto stymulować ten bodziec poprzez wybieranie zabawek o kontrastowych kolorach. Piękne, kolorowe zabawki w tym czasie cieszą głównie wzrok rodziców, dlatego warto je zostawić dla starszych maluchów! 🙂 Ale i dla tych zwariowanych rodziców i kolorowych ptaków powstał wyjątkowy projekt specjalny. Jednorożec Tina – kolorowy, z tęczową grzywą! I uwaga – śpiewa „Oczy Zielone” w wersji operowej oczywiście!

Zabawki uszyte są w Polsce z certyfikowanych, przyjaznych środowisku materiałów i posiadają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Ale chwila, co w zasadzie „robią” takie zabawki? A no robią wiele! Dźwięk zawarty w zabawkach, dzięki muzyce mistrzów w połączeniu z głosem sopranowym pomaga zasnąć, uspokaja, aktywizuje, ale przede wszystkim wspomaga rozwój, od kołyski.

Śpiewające Zwierzaki dostępne na www.babyopera.pl

Ozarow Mazowiecki, 11.06.2018 r. Vivat Mama! Metamorfozy Gwiazd. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share