fbpx

W niesamowicie nastrojowym i nieco magicznym klimacie w sezon jesienno-zimowy wprowadza nas marka Zezuzulla ze swoją najnowszą kolekcją Wind’s Tale. Wsłuchajcie się w tę przepiękną opowieść, opatrzoną niezwykłymi zdjęciami.

Wiatr szepnął mi na ucho – jestem tu, byłem i zawsze będę. Jestem tchnieniem życia, niosę oddech żywym istotom, ożywiam piasek, budzę to, co pozostawało uśpione. Poza wolą człowieka, niewidzialny i nieokiełznany. Wsłuchaj się, w moim szepcie znajdziesz więcej mądrości niż w przemowach mędrców.
-Pst-
Posłuchaj… 

W najnowszej kolekcji jak zwykle królują kombinezony z uszkami, flagowy produkt marki Zezuzulla. Tym razem znajdziemy je w typowo jesiennych kolorach, takich jak musztarda, cegła czy cynamon. Jest też klasyczna czerń, róż czy niebieski. Jednak naszą redakcję najbardziej ujął wzór Ziemia.

Na uwagę zasługują również bardzo ciekawe kroje sukienek, wzbogacone tu i ówdzie o niezmiennie modne falbanki. Do tego bluzy, bluzki i spodnie w różnych fasonach we wzorach i kolorach, które świetnie można ze sobą łączyć, tworząc również stylizacje dla rodzeństwa. Zobaczcie sami:

Otwórz galerięKolekcja dostępna w sklepie online marki: www.zezuzulla.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share