fbpx

Razem lepiej ćwiczyć!

Ruch jest niezwykle ważną częścią życia każdego człowieka, dlatego miłość do aktywności fizycznej najlepiej zaszczepiać u dzieci od najmłodszych lat. W jaki sposób? Najlepiej ćwiczyć razem – dzieci naśladują rodziców i dzięki temu można im przekazać zdrowe nawyki. Marka Oysho wychodzi naprzeciw tym potrzebom i oferuje nową kolekcję do wspólnych treningów.

Piękne i wygodne stroje do ćwiczeń to świetny motywator do aktywności fizycznej. Kolekcja kapsułowa Train Together marki Oysho, zaprojektowana ze zrównoważonych materiałów, dostępna jest w wersjach dla kobiet i dla dziewczynek w wielu od 5 do 10 lat. Kolekcja adaptuje wybrane komplety dziewczęce z linii Comfortlux, sportowej kolekcji Oysho zaprojektowanej tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas ćwiczeń jogi i pilatesu.

Marka w najnowszej kolekcji oferuje długie legginsy z podwyższonym stanem, szorty, spodenki kolarki oraz sportowe topy ze skrzyżowanymi ramiączkami i koszulki na ramiączkach. Mamy i córki mają do wyboru komplety w klasycznej bieli i czerni, ale dostępne są również kolory: jasnoniebieski i liliowy.

Kolekcja dostępna jest w trzech rozmiarach: 5/6 lat, 7/8 lat i 9/10 lat. Wykonana została z recyklowanego poliamidu, który jest szybkoschnącą tkaniną o wysokiej trwałości z ochroną przed promieniowaniem słonecznym UPF 40+. Wszystkie ubrania zaprojektowane są tak, aby zapewnić elastyczność i dopasowanie do kształtu ciała. Świetnie sprawdzą się zatem do ćwiczeń w zamkniętych pomieszczeniach, ale także na świeżym powietrzu.

Nam najbardziej podoba się uniwersalność oferowanych przez markę kompletów, które można dowolnie ze sobą mieszać (kolory, długości) i zawsze będą wyglądały dobrze. Produkty z nowej kolekcji mogą być także podstawą sportowych stylizacji, dobrych nie tylko na trening ale także spotkanie ze znajomymi, szybkie zakupy czy wyjście do lasu – tam gdzie ważna jest wygoda.

Oysho Train Together jest dostępna wyłącznie online na stronie internetowej Oysho
www.oysho.com.

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share