fbpx

Przed Wami prawdziwa eksplozja kolorów! Wiosna i lato w Raspberry Republic upłynie Wam w iście imprezowym rytmie, a to wszystko za sprawą kolekcji Party Animals! Wszystkie propozycje powstały w duchu głównego motta marki: ubieraj dzieci jak dzieci! Aż samemu chce się wrócić do tego czasu!

Ta kolekcja zawiera w sobie wszystko co jest związane z imprezą, dobrą zabawą i wakacjami. Ideą jej twórców było rozweselenie dzieci, w ten trudny czas w jakim się znalazły, wesołymi, pozytywnymi wzorami. Priorytetem jest zawsze to, co lubią dzieci, dopiero na drugim miejscu jest to, co lubią dorośli. Chociaż śmiemy twierdzić, że w tym przypadku może być to jedna i ta sama rzecz. Co więcej również i Mamy znajdą w tej kolekcji coś dla siebie. Czas przyjrzeć się bliżej co na nas czeka!

W pierwszym dropie znajdziecie następujące wzory:

  • BRICK PARTY vel. Klocki – imprezowy ludzik z klocków na soczystym pomarańczu
  • PUMP UP THE VOLUME vel. Muzyka Gra – czerwone i turkusowe pionowe prostokąty, które przypominają „słupki głośności”
  • JUICE APPLE vel. Soczyste Jabłuszko – czaderskie zielone jabłko na turkusowym tle
  • FLYING KITTY vel. Skrzydlate Koty  –  absolutnie fantazyjne Kotowróżki w wersji różowej i beżowej

Oprócz tych niecodziennych wzorów czeka na Was jak zwykle mnogość fasonów – klasyczne t-shirty, dłuższe i krótsze szorty, stroje kąpielowe, rampersy, rozkoloszowane sukienki, welurowe pullovery czy też legginsy sportowe z lycry. Mnogość propozycji sprawia, że możecie komponować naprawdę odlotowe i niepowtarzalne stylizacje – a wiadomo, że nikt lepiej nie dobiera ciuchów jak właśnie dzieciaki! To właśnie oni łamią schematy!

Warto przypomnieć, że Raspberry Republic to pierwsza kolorowa marka dziecięca w Polsce z autorskimi printami szyjąca z bawełny organicznej GOTS. Działają od 2015 roku i są obecni w 45 krajach na całym świecie i niezwykle cenieni za jakość i oryginalność. Większość dzieci, tak bardzo kocha ich ubranka, że nie chce ich ściągać nawet do spania! Cała kolekcja dostępna jest na www.raspberryrepublic.com

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share