fbpx

Patent na miarę bohatera

W sierpniu wystartuje Heroo Mobile – nowy, polski operator telekomunikacyjny dla dzieci i młodzieży. To rozwiązanie ma pomóc rodzicom uczyć dzieci rozsądnego korzystania z telefonu, chronić je przed uzależnieniem, motywować do postępowań zgodnych z wartościami opiekunów oraz dbać o nie, kiedy jest poza domem. Dla dziecka będzie to przede wszystkim edukacja przez zabawę, wsparcie w budowaniu jego poczucia wartości, a także nauka odpowiedzialności za własne decyzje.

Jak to działa?

Wszystkie te funkcjonalności to zaawansowana technologia telekomunikacyjna zawarta na karcie SIM działającej na telefonie dziecka, która będzie połączona z aplikacją na telefonie rodzica. Aplikacja dla rodzica będzie możliwa do zainstalowana na każdym telefonie, bez względu na to z jakiego operatora dany rodzic korzysta. Dzięki temu rozwiązaniu opiekun będzie widział urządzenia swoich podopiecznych, a dzieci będą korzystały z bezpiecznej i atrakcyjnej dla Niego sieci.

Jak Heroo Mobile pomaga w dbaniu o bezpieczeństwo dziecka?

Raporty mówią wprost o zagrożeniach istniejących w sieci. By uchronić dzieci przed ucieczką w świat online należy pielęgnować z nimi bliskość i uważność oraz dbać o relacje w domu. Heroo Mobile będzie wspomagał rodziców w nieinwazyjnym sprawdzaniu co się dzieje w telefonie dziecka, poprzez:

  • filtrowanie niepożądanych treści,
  • ograniczenie korzystanie z Internetu/telefonu (rodzic z dzieckiem mogą wspólnie ustalić czas i pory jego użytkowania)
  • wysyłanie alertów do rodziców, kiedy dziecko wykraczania poza znane mu strefy oraz ostrzeżenie o słabej baterii czy wyłączeniu telefonu
  • dostęp do zdalnego billingu w czasie rzeczywistym
  • autoryzowanie zakupów
  • umożliwienie zarządzania listą używanych aplikacji przez dziecko (z regułami dotyczącymi czasu oraz miejsca)
Edukacja przez zabawę w Heroo Mobile

Mózgi uczą się najlepiej, kiedy zapominają, że to robią. A zabawa jest kluczowa z punktu widzenia ewolucji biologicznej, by osiągnąć dojrzałość. W czasie zabawy i gier nawet najtrudniejsza wiedza okazuje się banalnie prosta, a obowiązki w domu stają się przyjemniejsze. Dlatego Heroo Mobile będzie wysyłał dziecku:

  • zachęty do wyrabiania właściwych nawyków ustalanych wspólnie z rodzicami
  • rady i przypomnienia do własnego bohatera – awatara (pamiętaj, że jutro urodziny mamy; dziś jest zimno; jutro do szkoły trzeba zabrać skrawki różnych materiałów)
  • zabawę w zdobywanie nowych sprawności (np. skarbnik, pomocnik domowy, mól książkowy, zadbaj o planetę – uzależnione od wieku i zainteresowań dziecka).

Kto tworzy Heroo Mobile?

Heroo mobile od początku tworzą rodzice, specjaliści edukacji, psychologii i wszyscy Ci, którzy kochają dzieci i zależy im na ich przyszłości, a co za tym idzie przyszłości społeczeństwa. Wszyscy oni zgodnie podkreślają, że to opiekunowie wraz ze wsparciem aplikacji są mentorami dla swoich dzieci – bohaterów. Niczego im nie narzucają tylko: doradzają, wspólnie ustalają, dostarczaj niezbędnej wiedzy, wierzą w swoje pociechy i kształtują w nich wyjątkowe umiejętności. Opiekunowie to wyjątkowi przewodnicy, a Heroo Mobile to gotowe narzędzie, które wspomoże ich w formowaniu dobrych nawyków nie tylko u dzieci, ale także całych rodzin. Wśród aktualnych twórców, doradców i ambasadorów i akcjonariuszy Heroo Mobile są: Jarek Kania z Ojcowskiej Strony Mocy, Marysia Górecka z Mamy Gadżety, Michał Górecki, Kasia Sawicka, Marlena Wróblewska z Makóweczki.pl, Kamil Nowak z Blog Ojciec oraz Maciej Mazurek ZUCH.

Jak kupić Heroo Mobile?

Akcje telekomu są dostępne na https://emisja.heromobile.pl. Jest to oferta skierowana zarówno dla inwestorów indywidulanych jak i biznesowych. Rodzice, którzy zdecydują się na zakup akcji staną się współwłaścicielami spółki. Po zamówieniu pakietu startowego dla swoich dzieci, właściciele akcji otrzymają bonusy zawarte w pakiecie inwestora: każdy posiadacz akcji będzie mógł korzystać z Heroo Mobile od sierpnia, na kiedy to planowane jest uruchomienie usługi. Heroo jest spółką akcyjną, w którą każdy może zainwestować nie wychodząc z domu. To proste. Kupując akcje spółki Wasze dzieci staną się jej pierwszymi użytkownikami, a Wy współwłaścicielami. Razem będziemy tworzyć bezpieczną przyszłość najmłodszych. Staniecie się naszymi ambasadorami, superbohaterami, dostając równocześnie dostęp do wielu korzyści. – mówi Robert Mirek, Prezes Heroo S.A. Mamy ambitny i realny plan rozwoju. Od 15 lat zajmujemy się telekomunikacją i wiemy doskonale jak rozwijać biznes telekomunikacyjny. Zawsze będziemy mieli na uwadze przede wszystkim dobro dzieci. Dbanie o ich rozwój, uśmiech. Heroo Mobile jest tworzone wspólnie z rodzicami.
I zawsze tak będzie. –
przekonuje Robert Mirek.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share