fbpx

Chciałoby się powiedzieć, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że rozpoczęła się zima… jednak ten fakt potwierdza wyłącznie data w kalendarzu… Co nie znaczy, że nie powinniśmy być odpowiednio przygotowani, gdy już w końcu nadejdzie – no wiecie, żeby „zima jak co roku nie zaskoczyła drogowców” 🙂 Przed Wami znane i lubiane kurtki z patentem od polskiej marki Miapka Design – tym razem w wersji zimowej!

Cieplutka i lekka parka zimowa z patentem jest gotowa na każde wyzwanie, sprawdzi się nawet przy -15 stopniach. Jest dostępna w dwóch kolorach: zielonym (Nature) oraz czarnym (Back to Black).

Parka uszyta jest z trzech warstw najwyższej jakości:
1. Materiał wierzchni- odporny na przetarcia Nylon o splocie Rip-Stop
2. Ocieplina – Climashield Apex
3. Podszewka – bawełna w autorski nadruk w małpki

Ocieplina Cliashield Apex to innowacyjna, najlżejsza ocieplina syntetyczna. Dzięki zastosowaniu technologii AquaBan™ zapewnia doskonałą wydajność cieplną nawet gdy jest mokra, przy czym nie utrudnia odprowadzania wilgoci od ciała. Włókna wykorzystane do produkcji ociepliny zachowują swoje właściwości i strukturę pomimo użytkowania w trudnych warunkach czy wielokrotnego prania. Stosowana w okryciach wierzchnich dla US Army. Wewnątrz rękawa znajduje się dodatkowy kołnierz z gumeczką, który zapobiega dostawaniu się zimna.

Wiecie na czym polega patent Miapki? To wyjątkowo proste rozwiązanie, które rozprawia się z odwiecznym problemem odkrytych plecków. Dzięki zastosowaniu elementu krocznego kurteczka nie podciąga się. Element kroczny można łatwo odpiąć oraz regulować jego długość dzięki mocowaniu na napy. Jest wykonany z dwóch warstw: nylon + bawełna. Dzięki 3 rzędom nap możemy regulować jego długość lub całkowicie go odpiąć od kurteczki.

Zarówno tkaniny jak i ocieplina posiadają certyfikat Oeko-Tex 100 Standard. Do tego certyfikowana taśma odblaskowa firmy 3M.

Miapka oferuję rownież zimowe dodatki – czapę z pomponem i nowerskim wzorem oraz komin typu golf, który idealnie przylega do dziecięcej szyi. A jeśli jesteście optymistami/pesymistami (niewłaściwe skreślić) i nie wierzycie, że zima jeszcze nadejdzie to od razu możecie zaopatrzyć się w softshellową wersję wiosenno-jesienną 🙂 Wszystko dostępne na www.miapka.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share