fbpx

Piękne i soczyste kolory? Naturalnie!

Przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję marki Roe & Joe we współpracy ze studiem Dzikie Barwy – pod nazwą Plant-Based Colours! Jesteście ciekawi, co ją wyróżnia? To pierwsze w Polsce ubrania, które są farbowane w duchu zero-waste wykorzystując owoce, kwiaty, a także kawę.

Ta wyjątkowa, limitowana kolekcja Roe & Joe wykorzystuje dwie metody barwienia: tradycyjną – opartą na roślinnych metodach barwierskich oraz nowoczesną – wykorzystując metodę barwienia post-produkcyjnymi odpadami owoców, warzyw i ziaren kawy. W kolekcji znajdziecie głównie propozycje zwiewnych koszul i sukienek damskich oraz bluzek i spódniczek dziecięcych. 

Dbałość o planetę i fascynacja przyrodą połączyło markę Roe & Joe oraz studio Dzikie Barwy, której właścicielką jest Olka Bystra. Swój wspólny projekt „Plant-Based Colours” opierają na delikatnej i wysmakowanej palecie kolorystycznej oraz na naturalnym lnie wysokiej jakości. Autorskie koszule dla kobiet są dostępne w zgaszonych, naturalnych kolorach pudrowego różu, khaki i jasnej szarości z chłodną nutą lawendy.

Kolekcja ubrań zaprojektowanych z tkanin farbowanych metodą zero-waste jest pierwszą tego typu innowacją na rynku polskim. Dzięki temu marka pokazuje, że można ubierać się modnie ale jednocześnie z poszanowaniem środowiska i planety. Całą kolekcję znajdziecie na www.roeandjoe.com.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share