fbpx

Pieski małe dwa…

Do grona bohaterów marki Helapenio dołączyło dwóch milusińskich, i już zdążyli wygodnie rozgościć się na miękkiej dzianince. Chodzą słuchy, że gdy przygarniecie jednego… Będziecie chcieli więcej! Uwaga, uzależniają! 😉 Poznajcie Labradora i Buldoga Francuskiego, gwiazdy najnowszej kolekcji!

W asortymencie marki znajdziecie modele zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kolekcja wykonana została z bawełny w polskiej szwalni. Nie zabraknie wygodnych dresików, bawełnianych t-shirtów, ale też falbaniastych, letnich sukienek, które są naszym numerem jeden!

Kolory kolekcji to grafit, brudny róż i szary, ale nie one grają tu pierwsze skrzypce. W tym sezonie skupiamy się na uroczym Buldożku i wesołym Labradorku, którzy zostali oficjalnymi „pyskami” tej kolekcji. 😉 

Grafiki stworzone specjalnie dla małych miłośników psów robią robotę! Autorką przepięknych ilustracji jest Joanna Rusinek, która współpracuje z marką od samego początku. Wisienką na torcie jest rozczulająca sesja zdjęciowa, w której udział wzięli Labrador i Mops we własnej osobie! 

Całość dostępna na www.helapenio.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share