fbpx

Malinova AnielovaPodczas gdy firmy „zabawkarskie” prześcigają się w coraz to nowocześniejszych pomysłach i zabawkach wiernie odwzorowujących „dorosłe” sprzęty, na naszym rodzimym rynku powstał prawdziwy hit, potwierdzający stwierdzenie „im prościej tym lepiej”. Mowa tu o marce Malinova Anielova i jej produktach: obrusach i pokrowcach, które domowe meble zamieniają w kuchenkę oraz domek.

Pomysł genialny w swojej prostocie – nic dziwnego, że został nagrodzony tytułem Zabawka Roku 2018. Pierwsze nasze skojarzenie to wspomnienie z dzieciństwa – domki-bazy budowane naście lat temu z użyciem mebli, kocy i wszystkiego co było pod ręką. Wykorzystując tę ideę Malinova Anielova proponuje produkty, które nie zajmują dużo miejsca w mieszkaniu i są bardzo łatwe w montażu i demontażu. Pokrowce przemieniające krzesło w kuchenkę oraz obrusy po nałożeniu, których powstaje domek, mają za zadanie pobudzać kreatywność dzieci oraz zachęcać rodziców do wspólnej zabawy.

Dodatkową zaletą jest to, że po złożeniu można je bez problemu przechować w szafie czy szufladzie, gdyż zajmują mało miejsca. To również fajny patent na różnego rodzaju wyjazdy – łatwy do przewiezienia, a i z „instalacją” nie będzie nigdzie problemu. Doceniana przez rodziców jest również łatwość czyszczenia, a także to, że produkty są bezpieczne dla dzieci – szyte z naturalnych tkanin (100% bawełna, z małymi dodatkami poliestrowymi i plastikowymi) polskiego pochodzenia.

Na uwagę zasługuje również przyjazny dla oka design, w wersji minimalistycznej – bazą wszystkich obrusów i pokrowców jest tkanina bawełniana w kolorze białym. Dzięki temu, pasują do każdego wnętrza, nierzadko dodając mu uroku.

Nowością w ofercie marki są kosze-króliki oraz pufy – wszystko testowane przez najmłodszych i ich rodziców!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share