fbpx

Pochwała kobiecości

Najnowszy projekt marki Looks by Luks DIVERSITY to dowód na to, że różnorodność oznacza piękno. Inspirowana odmiennymi kulturami, zrzeszająca cztery inspirujące artystki kolekcja, to nie tylko cudowne wzory i przepiękna kampania, ale przede wszystkim dowód na to, że słowo „inna” znaczy jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa.

My, kobiety musimy trzymać się razem! Tak wiele nas łączy, choć równie wiele dzieli – pochodzenie, historia, kolor, kultura. Mimo tego, wszystkie od najmłodszych lat chcemy być pewne siebie i swoich możliwości. Według Looks by Luks przepis jest prosty i dostępny dla każdego.

„Serwujmy naszym małym kobietkom, na śniadanie, dobre wartości okraszone dawną humoru. Nie karmmy stereotypami. Na obiad dorzućmy solidną porcję miłości. Uczmy je, że to nasza odmienność czyni z Nas najpiękniejsze istoty na świecie. Na deser pokażmy, że dystans do siebie to klucz do sukcesu”.

DIVERSITY zachwyca soczystymi kolorami, zaraża ogromną dawną energii i optymizmu. Symbolizuje wiarę w lepszą przyszłość – pełną tolerancji i przestrzeni do spełniania własnych marzeń. W kolekcji pojawiły się cztery autorskie wzory, a każdy z nich subtelnie nawiązuje do pochodzenia i historii.

  • African Clash – autorką printu jest Natalia Trochowska. Wzór inspirowany skąpaną w słońcu afrykańską sawanną.
  • Yuzen Paper – inspirowany japońską harmonią. Zaprojektowany przez Nataszę Kwiatkowską.
  • Arabic Paisley – arabskie światło w towarzystwie symetrycznych mozajek, którego autorką jest Pola Augustynowicz.
  • Fearless Females – projekt Karoliny Niedzielskiej nawiązujący do szeroko rozumianej kobiecości i siły.

Looks by Luks to koncept słynący z oryginalnych nakryć głowy. Doskonale znamy zachwycające, ręcznie wykonane turbany, opaski i gumki do włosów. Oprócz tego, w tym sezonie marka wprowadziła nowe produkty: szlachetne, lniane kimona, które krojem nawiązują do klasycznych japońskich YUKAT. Dostępne w rozmiarach dla mam i córek, dlatego w prosty sposób można stworzyć zestawy #matchymatchy.

Cała kolekcja to pochwała kobiecości. Ukazuje piękno i wyjątkowość w prostocie i naturze. Warto zaznaczyć, że część dochodu ze sprzedaży produktów tej kolekcji zostanie przeznaczona na wsparcie fundacji KOSMOS, której celem (tak jak DIVERSITY) jest wzmacnianie poczucia siły i wartości dziewczynek i kobiet oraz tworzenia środowiska wolnego od ograniczających je stereotypów.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share