fbpx

Poczuj magię świąt!

Wszystkie znaki na witrynach sklepowych (również tych internetowych) mówią nam, że wielkimi krokami nadchodzą święta! Gdy w powietrzu czuć korzenne przyprawy i zapach mandarynek, a z radia wybrzmiewa radosne „All I want for Christmas…”, czas zaplanować wyjątkowe stylizacje na  grudniowe oczekiwanie i wigilijną kolację. Zobaczcie jakie propozycje przygotowała dla Was polska marka Lamama. 

Świąteczna mini kolekcja Lamamy doskonale odzwierciedla zbliżającą się magię. Pojawiły się cztery nowe produkty, które jak nic wprowadzą Was w Mikołajkowy nastrój. Dwie sukienki A-Dress bordowa i zielona, ozdobione zostały złotymi dodatkami, które pięknie kontrastują z kolorową dzianiną. Znalazło się też miejsce dla dwóch unisexowych bluz z nadrukiem renifera. To dobry pomysł na Mikołajkowy prezent dla rodzeństwa!

Kolekcja Christmas uszyta została z wysokiej jakości dresówki bawełnianej, dlatego ubranka są tak wygodne i uniwersalne, jednocześnie zachowując ten świąteczny charakter.

Jeśli zależy Wam na tym, aby produkty dotarły przed Mikołajkami, musicie pamiętać aby zamówić je nie później niż 25.11 na www.lamama.sklep.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share