fbpx

Pogromcy kałuż i okolic

Dla wszystkich małych nicponiów lubiących skoki po kałużach, jak i dla młodych dam i kawalerów, którzy jednakowoż w czasie deszczu muszą się przemieszczać, polska marka #kaloszepoprosze przygotowała kilka nowości na nadchodzącą jesień.

W ofercie marki, w odpowiedzi na najnowsze trendy rynkowe, znalazły się dwie nowe linie:

  • Sweet Dreams – kolory karmel i khaki – dostępne w rozmiarach 19-34
  • Royal Child – kolor czarny – dostępny w rozmiarach 19-36 – to specjalny projekt, wykonany z najlepszych materiałów – surowca klasy premium, czarnej, bardziej komfortowej wewnętrznej skarpety, ozdobiony złotymi wykończeniami oraz dopasowanym czarnym plecako-workiem.

Oprócz poszerzenia kolorystyki marka #kaloszepoprosze ma dla nas kilka niespodzianek. Do sprzedaży trafiły mocno wyczekiwane kalosze w rozmiarze 19/20, które mają długość wkładki 14 cm. Dzięki temu nawet najmłodsi klienci będą mogli suchą stopą przejść przez jesień. Dla tego rozmiaru powstał również dedykowany ocieplacz polarowy w rozmiarze XS.

To nie koniec nowości – do każdej pary będzie dołożony estetyczny plecako-worek! Ma on służyć jako worek na kalosze, ale może stanowić także nieodłączny element codziennych zakupów lub podróży. Możliwości zastosowań jest naprawdę wiele! Co ważne torba ta jest wytrzymała oraz łatwa do czyszczenia. Do czarnych kaloszy otrzymacie czarny plecak – do pozostałych kolorów biały.

Otwórz galerięPamiętajcie, że wszystkie kalosze są bezftalanowe, czyli bezpieczne. Produkowane w Polsce, z polskich surowców – to co, który kolor wybieracie? Pełną gamę znajdziecie na: www.kaloszepoprosze.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share