fbpx

Pokoje i kąciki niemowlęce przez pierwsze lata to miejsca, w których dzieci powinny czuć się beztrosko i bezpiecznie. Ważne, aby dobrze czuli się w nich też rodzice – tak aby ta część wspólna była magiczną przestrzenią, w której pierwszy uśmiech, uścisk dłoni oraz tak ważny pierwszy krok otoczone są wyjątkową scenerią. Poznajcie trzy światy moKee, do których was dzisiaj zabieramy – niech staną się pocztówką z dzieciństwa i wspomnieniem cudownych chwil.

Czerń i biel to tak niezwykle ważna baza w treningu spostrzegawczości noworodków i niemowląt. Kontrastowe wnętrze pomaga w skupieniu maluchów, inspiruje do zabawy fakturami i kształtami. Tutaj nie ma nudy – przejrzyste wnętrze zachęca do zabawy i eksplorowania otaczającego świata. Kolekcja moKee to stonowana kolorystyka, proste kształty. To pomysł na czarne lub białe łóżeczko – jakże niezwykle piękne w swojej prostocie, z pomysłową i minimalistyczną karuzelą. Czarno – biała wyjściowa baza do szerokiej palety praktycznych akcesoriów i dodatków.

moKee zainspirowane Matką Naturą zaprasza Was dzisiaj do wnętrza, w którym prym wiodą dzikość i zabawa w dżunglę, a wszystko to w trosce o planetę Ziemia. Krótka drzemka w koszu Mojżesza pod baldachimem z naturalnej tkaniny, radosne harce z rodzeństwem na łóżku wykonanym z bukowego drewna FSC. Przestrzeń do odpoczynku i zabawy, którą przepełnia rodzinna miłość do naturą w tle.

W najnowszych trendach moKee nie mogło zabraknąć szaleństwa kolorów! Pokolorują świat najmłodszych, wywołując na ich twarzach, przeplatany z zachwytem i zdziwieniem radosny i szczery uśmiech. Rozpoczyna się festiwal barw. Połączenie różu z czerwienią i fioletu z zielenią. Intensywnie dodane we wnętrzu kolorowe zabawki, plakaty, dodatki. Nie boją się grać w kolory! Niech one będą dobrym kompanem dzieci przez pierwsze lata.

A Wy które wnętrze moKee wybieracie? Który trend jest Wam najbliższy? Wybór nie jest prosty, ale każdy przybliży rodzica do stworzenia dziecięcego pokoju, w którym znajdą się meble i akcesoria moKee wykonane zostały z najlepszych materiałów, w trosce o ich pochodzenie i sposób pozyskiwania. moKee dorasta z dziećmi i towarzyszy im na każdy etapie rozwoju. Wśród bestsellerów marki znajdziecie m.in.: koszt mojżesza wykonany z filcu wełnianego, filcową karuzelę do łóżeczka dziecięcego, stolik edukacyjny czy megafunkcjonalne łóżeczko dziecięce z drewna bukowego. Wszystkie propozycje dostępne są na: www.pl.mokee.eu

moKee to funkcjonalne akcesoria i dodatki oraz meble dla niemowląt, podbijające serca rodziców w całej Europie. Produkty dzięki swojej minimalistycznej i prostej formie świetnie komponują się w każdym dziecięcym wnętrzu. moKee to zespół specjalistów, który śledzi światowe trendy. Dla którego przy szukaniu inspiracji i przy całym procesie tworzenia kluczowa wygoda, bezpieczeństwo i maksimum możliwości, które można podarować rodzicom, rozpoczynającym najbardziej niesamowitą i emocjonującą w przygodę w życiu.

Otwórz galerięI jeszcze niespodzianka dla tych co spodziewają się maluszka!

28 października marka ruszyła z jesienną, darmową edycją moKee Szkoła Rodzenia Online, do której cały czas możecie dołączyć! To dziesięć sesji – wyjątkowych spotkań, w trakcie których porozmawiacie na niezwykle ważne tematy dotyczące ciąży i porodu. Dzięki zaproszonym do udziału ekspertom poznacie odpowiedzi na nurtujące przyszłych rodziców pytania i rozwiejecie wszystkie wątpliwości. W trakcie spotkań, odbywających się raz w tygodniu i trwających godzinę zostaną poruszone wszystkie najważniejsze tematy. A to wszystko całkowicie za darmo!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share