fbpx

Poszukiwacze przygód

Tej jesieni daj się wciągnąć w opowieść o przygodach cudaśnego stworka POPLAMI…  W nowej kolekcji POPLAMI prezentuje komiks z serii „POSZUKIWACZE PRZYGÓD”. Zostań jednym z nich! Poznaj wszystkie przygody dzielnego POPLAMI i… zainspiruj się!!!

Może chcesz tak jak Żeglarz przemierzać morza i oceany w poszukiwaniu idealnej krainy do rojbrowania? A popatrz na rowerzystę  – prześcignął już niejednego śmiałka… i niejednego jeszcze prześcignie… Niestrudzony Śpioch spenetrował krainy sennych marzeń wzdłuż i wszerz. Budowniczy w niejednej piaskownicy babki stawiał…; Biegacz ciągle goni za marzeniami… ale tak naprawdę to marzy o bieganiu… ; A ten… ten… co on właściwie robi w tej kałuży? Dobrze się bawi! I to najważniejsze!!!

Zawadiackie komiksowe ubrania dla całej rodziny w tym sezonie marka Poplami połączyła z (teoretycznie) neutralną szarością i (stereotypowo) klasyczną czernią. Ale Poplami lubi łamać schematy więc… TADAM… Poznajcie SZARĄ EMINENCJĘ i CZARNĄ MAMBĘ!

Szara Eminencja, z pozoru niepozorna, przyciąga wzrok pomarańczowymi akcentami; kiedy trzeba tworzy idealne tło dla komiksowych modeli, ale kiedy indziej odważnie wysuwa się na pierwszy plan. Czarna Mamba hipnotyzuje mocnym kontrastem pomarańczowych detali. Doskonale radzi sobie w wydaniu monochromatycznym, ale również pięknie uzupełnia wzór POSZUKIWACZE PRZYGÓD i kolor SZARA EMINENCJA. Mieszaj, zestawiaj, łącz, baw się… BĘDZIE PIĘKNIE!

Otwórz galerię

W jesienno-zimowej kolekcji POPLAMI proponuje sprytne ubrania dla całej rodziny. Choć POPLAMI zawsze stawia małe łobuziaki na pierwszym miejscu… nie zapomina również o Mamie i Tacie! A co tam, niech się staruszkowie POPLAMIą 😉 Dlatego twórcy marki uparcie twierdzą, że POPLAMI to prawdopodobnie najlepsze ubrania do rojbrowania 🙂 I dla małych i dla dużych!

Wszystkie modele zostały uszyte w Polsce, z polskich materiałów, z dużą dawką radości, którą twórcy marki chcą się z Tobą podzielić. Jak  w każdej kolekcji POPLAMI, znajdziecie sprytne rozwiązania: wielkie kieszenie na skarby, obszerne kaptury, wzmocnione kolanka spodenek do zadań specjalnych, sprytne podpięcia spodenek i bluzy, szerokie pasy chroniące plecki, mankiety zastępujące rękawiczki, naszywki na plamy…. No naprawdę dbają o komfort Mamy 😉

Otwórz galerię

Mamo, Tato, zastanawiasz się, skąd pomysł na graficzną, komiksową kolekcję? Usiądź wygodnie, zamknij oczy… pamiętasz, jak w dzieciństwie czytałeś komiksy o przygodach swoich ulubionych bohaterów?  Twórcy Poplami tak! I z pewną nutą nostalgii postanowili przenieść te wspomnienia na ubranka ich dzieci (i ich własne 😉). A niech się zainspirują! A potem… POPLAMIą je pięknie 😉

Zajrzyjcie do radosnego świata POPLAMI: www.poplami.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share