fbpx

Potęga wyobraźni

To co jest wiadome znakomitej większości rodziców to fakt, że wyobraźnia dziecięca nie zna granic. O jej dodatkowe pobudzenie zadbała w najnowszej kolekcji Bahama Sunset polska marka Raspberry Republic. Ale to nie koniec niespodzianek – czeka na Was również specjalna linia Alfie Atkins, która wspiera zrównoważony rozwój. Czytajcie dalej i dajcie się ponieść wyobraźni…

„Oooch radość i potęga wyobraźni! Wyobraź sobie, że jesteś na pięknej plaży z gładziutkim, białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, otoczony przez świnki, które zachęcają Cię byś popływała razem z nimi: Łiiii, gdy zanurzyłeś się w wodzie dostrzegłeś wrak statku i syrenki nurkujące po skarby. Przygoda kończy się zjedzeniem wyśmienitego, soczystego ananasa na plaży! To wszystko jest możliwe w Bahama Sunset, nowej kolekcji od Raspberry Republic!”

Tą wciągającą historią marka zaprasza nas do poznania swojego najnowszego dzieła. A znajdziecie w nim następujące wzory (dominują zdecydowanie pastele, ale są wyjątki):

  • Piggy Paradise – fantazyjne pływające świnki, na jasnym tle
  • Weeeee!!! – efektowne, neonowe tło z napisem WEEEEE
  • Pineapple Punch – odlotowy ananas a pomarańczowym tle
  • Miss Varsovie on holiday – czyli syrenka ma relaks 🙂
  • Mermaid Tail – geometryczny wzór przypominający ogon syrenki

Z nowości: kostiumy kąpielowe uszyte z dzianiny pochodzącej z recyclingu plastikowych butelek, mają ochronę UV50+ i są odporne na chlor. A do tego rzeczy z muślinu, dzianiny frotte, dzianiny polo. Raspberry Republic nie zapomniało o dorosłych i przygotowało dla nich linię bielizny.

Otwórz galerię

Jakby tego było mało oprócz Bahama Sunset czeka na Was specjalna kapsułowa kolekcja Alfie Atkins – z wykorzystaniem wizerunku sławnego szwedzkiego książkowego bohatera. Jest ona wyjątkowa jeszcze z jednego względu – 20% dochodu z jej sprzedaży będzie przeznaczone na zaopatrzenie w czystą wodę zachodniej Afryki (projekt budowania studni). Jako, że uprawa bawełny pochłania duże ilości wody pomysłem marki jest zrównoważenie tego zużycia poprzez inwestowanie w „wodne projekty” jak ten opisany powyżej. Piękny przykład dbania o Matkę Ziemię, Raspberry Republic!

A tak prezentuje się kolekcja:

  • Mother Earth – Alfie wraz Matką Ziemią
  • Time to Play – Alfie i zabawy na plaży
Otwórz galerię Całość możecie obejrzeć i kupić na: www.raspberryrepublic.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share