fbpx

Powrót do wirtualnego dzieciństwa

Kto z nas rodziców nie pamięta komputerowych początków i godzin spędzonych nad Tetrisem czy Pac-Manem? Najnowsza kolekcja „Take Me Back” marki Più di ME to sentymentalna podróż, która przenosi nas z powrotem do czasów, gdy tamagotchi było obiektem pożądania, a komputer luksusem.

Più di ME to ubrania dla dzieci inspirowane życiem – to co przede wszystkim kręci jej twórców to pasja, pasja i jeszcze raz pasja. Ważne jest dla nich, aby tworzyć ubrania pasujące do zwariowanego charakteru, poczuć luz i beztroskę na co dzień.

Kolekcja Take Me Back SS19 jest inspirowana grami i powrotem do czasów pierwszych komputerów, Pac-Mana, Tetrisa i wszelkiego rodzaju pixelowych motywów wywodzących się z gier komputerowych czy też Tamagotchi. Całą falę inspiracji przełożono na printy, aby w barwny sposób rozjaśnić letnią garderobę. Najnowsza kolekcja marki Più di ME porywa w świat wirtualny i przedstawia przeszłość na wyższym levelu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – sami zobaczcie!

Otwórz galerię

Projekty Più di ME w całości powstają w Polsce, od  pomysłu aż po samo ich uszycie. Większość z nich posiada autorskie nadruki. Wysoka jakość i nietuzinkowy design to priorytet. Materiały używane do produkcji to bawełna z 8% domieszką elastanu bądź bawełna organiczna.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share