fbpx

Prawdziwy przyjaciel maluszka

Mięciutkie zwierzaki, które ochronią przed złymi potworami spod łóżka gdy zgaśnie światło, będą najwierniejszymi klientami w dziecięcej cukierni, pocieszą i otrą każdą łzę po niefortunnym upadku podczas zabawy. Czy istnieją na świecie ludzie, którzy nie lubią przytulanek? Jeśli tak, to my zdecydowanie się do nich nie zaliczamy! Poznajcie markę Pidida, która tworzy przepiękne pluszowe cuda, które od razu polubicie!

Pididziaki, czyli flagowa linia przytulanek i kocyków polskiej marki Pidida. Są to urocze zwierzaki wykonane z puszystego materiału minky, z haftowanymi, bawełnianymi buźkami – nie ma żadnych niebezpiecznych elementów. Dzięki oryginalnemu kształtowi, który odrobinę przypomina butelkę, nawet najmłodsi z łatwością mogę je ze sobą nosić. 

Nie ma co ukrywać, że najsłynniejszym Pididziakiem jest Króliczek, jednak w bestserllerowej linii marki pojawiły się też Buldogi i Mopsy! Dzieci kochają je za słodkie mordki, a dorośli, szczególnie miłośnicy tych ras, zamawiają dla siebie personalizowane przytulanki na pamiątkę, lub też dla swoich pupili. W tej kolekcji znajdziecie również fantastyczne buldożkowe i mopsikowe kocyki.

Kolejnym pluszakiem Pididziakiem jest Sarenka. To kolekcja dla małych i dużych dziewczynek. Sarenki, to ozdobione kwiatami lalki, tulisie i grzechotki, do których możecie dobrać kocyki wykonane z przepięknej bawełny we wzór piwonii. Nie mogło zabraknąć też zgrai Leśnych Zwierzątek, a w nich lisek, myszka i wiewiórka, w akwarelowych, jesiennych kolorach. 

Na sam koniec sekret Pididy. Nowa kolekcja, która swoją premierę będzie miała dopiero po nowym roku – Podniebne Słodziaki. To przesłodkie zwierzątka-bobasy, unoszone przez baloniki i bociany wysoko między chmurami. W skład tej kolekcji wchodzić będą również poduszki panelowe, kocyki oraz pościel. Ale to tajemnica, więcej szczegółów po nowym roku! Produktów marki Pidida szukajcie na www.pidida.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share