fbpx

Prezenty chodzą parami

Pytanie za 100 punktów – jaki jest najbardziej uniwersalny prezent świąteczny? A do tego taki, który zawsze się przyda? Oczywiście, że skarpetki! FAVES Socks&Friends to polska marka produkująca zestawy kolorowych skarpet dla całej rodziny. Charakteryzuje ich niebanalny design, wysoka jakość i kreatywne pomysły – zresztą sami zobaczcie!

Wraz z jaśnie nam panującą erą kolorowych skarpetek trudno pokusić się o bardziej stylowy dodatek do outfitu, który może być świetnym pomysłem na świąteczny prezent i to dla całej rodziny.

W Faves oprócz świątecznych wzorów, znajdziecie świetne, nieoczywiste wzory związane z podróżami. Skarpetki z kolekcji polskiej reprezentują m.in. pierogi, Francję koguty i bagietki, Włochy oczywiście pizza, a Anglię dwupiętrowy autobus i herbata. Oprócz tego znajdziecie skarpetki inspirowane Kenią, Finlandią, Japonią, Holandią i Niemcami, ale również zwykłe, gładkie wzory.

Jak wcześniej wspomniałyśmy, w ofercie nie mogło zabraknąć kolekcji przygotowanych specjalnie na święta:

  • Kraina elfów – czerwone skarpetki w zielono-białe wzory reniferów, choinek i Świętego Mikołaja. 
  • Kraina pierników – zielono-czerwone skarpetki w pierniki oraz świąteczne cukierki.

Dla tych, którzy nie przepadają za klasycznymi kolorami Bożego Narodzenia, polecamy skarpetki z linii Finlandia – przepiękny niebieski od razu wprawia w zimowy klimat.

Wszystkie skarpetki wykonane są z bawełny z dodatkiem poliamidu, który pozwala skarpetkom zachować kształt na dłużej. Dostępne są na www.faves.pl od rozmiarów niemowlęcych, aż do 46, dlatego to świetny pomysł na zabawny prezent dla całej rodziny.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share