fbpx

Przygoda w Dolinie Natury

Najnowsza kolekcja wiosna-lato marki Tulilas przeniesie Was w urzekające pięknem natury krainy Doliny Biebrzy i Doliny Baryczy. Jesteście ciekawi, w jaki sposób? Zamknijcie oczy!

Wyobraźcie sobie, że jest wiosenny, rześki poranek, nad taflą wody unoszą się gęste mgły. Roznosi się śpiew tysięcy żurawi, czaple brodzą w płytkich wodach stawu, a łoś leniwie kroczy wśród szuwarów w świetle pierwszych promieni wschodzącego słońca. Natura budzi się do życia i wprawia w niesamowity zachwyt!

To właśnie te obrazy znajdziecie na ubraniach marki Tulilas – piękne nadruki stworzone wspólnie z wrocławskim artystą-grafikiem wywołują zachwyt i jednocześnie tęsknotę za powrotem do natury. Stonowane, bardzo starannie dobrane odcienie kolorów ściśle nawiązują do elementów wodnego krajobrazu. W kolekcji znajdziecie zatem spokojne odcienie niebieskości, szarości czy beżu.

Co ważne, twórcy marki pomyśleli nie tylko o dzieciach, ale również o mamach! Spokojnie zatem możecie skompletować stylizację w stylu matchy-matchy. Nas zachwycają piękne bluzy i t-shirty z nadrukiem łosia. W takiej stylówce świetnie będziecie wyglądać nie tylko na spacerze w lesie, ale także na zakupach czy na lodach. Ubrania wykonane są głównie z certyfikowanej dzianiny dresowej, bardzo miękkiej i przyjemnej w dotyku. Całą kolekcję marki „Dolina Natury” znajdziecie na stronie www.tulilas.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share