fbpx

Przywoływanie wiosny trwa!

Znacie powiedzenie „w marcu, jak w garncu”? Właśnie taką aurę mamy za oknem: raz słońce, a za chwilę śnieg. Jednak Diverso Design ma sposób na przywołanie wiosny: pastelowe kolory oraz kwiatowe i zwierzęce motywy. Musicie też wiedzieć, że w tym sezonie marka pomyślała nie tylko o maluchach, ale również o trochę starszych członkach rodziny.

Jeśli wiosna kojarzy Wam się z pastelowymi odcieniami, łąką usianą kwiatami i króliczymi uszami – koniecznie musicie zajrzeć na stronę Diverso Design. Projektanci marki w tym sezonie postawili na trend matchy-matchy: fantastyczne wiosenne bluzy znajdą dla siebie zarówno mama, babcia, jak i córka. Niebawem pojawią się także komplety mama-synek.

Na najmłodsze (choć nie tylko) pociechy czekają kultowe już bluzy/płaszczyki z króliczymi uszami w wielu nowych kolorach oraz z kwiatowymi wstawkami. Uszyte z grubej dresowej dzianiny będą nie tylko stylowo wyglądać, ale również chronić przed urokami zmiennej, wiosennej pogody. W ofercie marki znajdziecie również świetne jakościowo rampersy, dresy (my kochamy te z motywem sarenki i koali) czy sukienki dla małych fashionistek.

Warto dodać, że produkty marki są projektowane i szyte w Polsce z materiałów posiadających certyfikaty Oeko Tex Standard. Kolekcja stale się powiększa, więc jeśli chcecie być na bieżąco – zaglądajcie na stronę www.diversodesign.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share