fbpx

Radosne odkrywanie świata!

Małe dzieci, to mali odkrywcy. Chcą wiedzieć wszystko na temat tego co dzieje się wokół nich. Jak zatem pokazać dzieciom w ciekawy sposób, jak działa świat? Z pomocą przychodzi niezwykle bogata oferta wydawnicza HarperCollins, do której dołączają książki dziecięce wydawane w imprincie HarperKids dla najmłodszych i starszych czytelników.

Akademia Mądrego Dziecka zaskakuje kolejnymi pozycjami. Obok książeczek poszerzających wiedzę maluchów, książek z dziurą, z ruchomymi obrazkami czy z okienkami pojawiły się pozycje, których brakowało na rynku – seria, która pachnie, „Moja pachnąca książeczka z kolorami”.

Moja pachnąca książeczka to cztery tytuły, które prezentują po siedem zapachów, od okładki począwszy. Najmłodszy czytelnik na sztywnych kartonowych stronach pozna pierwsze zapachy, zapachy owoców, zapachy świata, a także te, które towarzyszą nam na targu. Zapach jest jednym z niewielu zmysłów, których nie zaspokoi ekran telewizora czy komputera, książeczki więc stanowią zdecydowaną konkurencję do zabawy z urządzeniami elektronicznymi.

,,Pierwsze puzzle: Kolorowy autobus, Zwierzęta w podróży, Arka Noego’’

Nowa seria „Pierwsze puzzle” to kolorowe książeczki uczące nowych słów. Duże kartonowe strony oraz duże puzzle ułatwiają dziecku przerzucanie stron. Książeczki wspierają rozwój małej motoryki oraz ćwiczą koncentrację u dziecka. Na każdej stronie znajduje się jeden duży puzzel. Po wyjęciu puzzli, można je połączyć tworząc arkę, pociąg, czy pojazd w zależności od tytułu.

,,Niesamowity spacer: Pod gwiazdami, Łąka, Deszcz”

Seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Bogato ilustrowane pozycje zapoznają maluchy z codziennymi czynnościami jak spacer, sen czy zachowania zwierząt. Kontrastowa kolorystyka oraz uproszczona forma ułatwią zapamiętywanie poszczególnych słówek, poprzez skojarzenie ich z otaczającą dzieci rzeczywistością. Ruchome elementy, odkryją przed maluchami odpowiedzi na umieszczone w książce pytania oraz zmienią wygląd poszczególnych ilustracji.

„My Little Pony. Opowieść filmowa”

Opowieść o filmowych przygodach nowego pokolenia kucyków. Fantastyczna, mądra, pełna humoru i trzymająca w napięciu historia ilustrowana oryginalnymi klatkami z animacji pozwoli przeżyć filmową przygodę małym czytelnikom raz jeszcze!

,,Pomóż mi przetrwać: Złamane skrzydło Adrianka, Mała Asia w wielkiej puszczy”

Seria edukacyjno-ekologiczna dla dzieci, które chcą mądrze wspierać przyrodę. Każda książka zawiera opowiadanie, którego bohaterem jest inne zwierzę, planszę edukacyjną oraz sprawdzian wiedzy.

 „Czytam sobie: Wars i Sawa, Po co wieje wiatr, Futuropolis – miasto jutra, Lem i zagadki Kosmosu, Szkoła na Dobrej”

Nowości w serii „Czytam Sobie” to kolejna niezwykle ciekawa odsłona. Do księgarń trafiło pięć, jak zwykle różnorodnych tematycznie, tytułów przeznaczonych zarówno dla dzieci, które zaczynają składać słowa, jak i dla tych, które opanowały już sztukę płynnego czytania. Wśród nich „Wars i Sawa”, „Lem i zagadki Kosmosu”, „Szkoła na Dobrej” oraz dwie pozycje z podserii eko „Po co wieje wiatr” i „Futuropolis – miasto jutra”.

„Kapelusz opowieści”

Przepięknie ilustrowana gruba książka, która wprowadza dzieci w świat gatunków literackich. W jej powstanie zaangażowali się znani polscy pisarze i ilustratorzy, udowadniając, że wspaniałe historie można opowiadać za pomocą różnych form. W kapeluszu znajdziecie ich siedem: baśń, dziennik, reportaż, kryminał, opowiadanie przygodowe oraz fantasy

Oferta wydawnicza HarperCollins od lat towarzyszy polskim dzieciom. Stworzona w oparciu o najnowszą wiedzę dotyczącą dziecięcego rozwoju, już od pierwszych miesięcy życia pomaga wspierać rozwój maluchów na wielu płaszczyznach. Wyznacza trendy na rynku książek edukacyjnych dla najmłodszych czytelniczek i czytelników.


www.harpercollins.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share