fbpx

Raspberry Republic

Raspberry Republic to świeżutka marka dziecięca, która produkuje urocze ubranka z ciekawymi wzorami. Używa najwyższej jakości bawełny organicznej. Wszystkie procesy niezbędne do powstania produktów zachodzą w Polsce, tutaj kupowana jest bawełna, tutaj  projektowane są wzory i szyte ubranka z dbałością o uczciwe warunki pracy.

Pomysły pochodzą z bujnej wyobraźni twórców marki. Inspiracje czerpią z różnych miejsc: przede wszystkim z polskiej fauny i flory oraz trendów skandynawskich. Są wybuchową mieszanką polsko-szwedzkiej rodzinki, wynikiem tego związku jest oryginalna polska marka z nietuzinkowymi wzorami.

Środowisko i ekologia są dla nich bardzo ważne. Dlatego produkują wszystkie ubranka z organicznej bawełny z certyfikatem pochodzenia. Hodowle ekologicznej bawełny mają mniej negatywny wpływ na środowisko, a bawełna ma wyższą jakość i trwałość od bawełny która jest uprawiana konwencjonalnie. Ich produkty są projektowane, drukowane i szyte w Polsce. Dzięki temu mogą zapewnić, że Ci którzy pracują nad ubrankami marki Raspberry Republic są zatrudnieni w sprawiedliwych warunkach.

www.raspberryrepublic.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share